ps4 tamir servisi
ps4 tamir servisi

İstanbul Ps4 Kol Tamiri

Sony Playstation modelleri içinde son olarak çıkan ps4 içinde bakım ve tamir işlerinde, istediğiniz kalitede ve süre içinde yapılarak sizlere gönderiliyor. Tüm ekipmanları içinde hizmet veren bünyemizde, detaylı olarak teknik yardım ve destek almanızda söz sahibi olmaktadır. Ps4 teknik servisi olarak tüm ülkemiz illerine hizmet verebiliyor ve bizlere ulaşan cihazları 3 il günü içersin de inceleyerek ücretsiz hata tespiti yapıyor ve onayınızın ardından tamirini yaparak sizlere ücretsiz kargo olarak gönderiyoruz. Bakımını ve tamirini yaptığımız tüm cihazları 6 aylık garanti altına alıyor ve bu süre içinde oluşan tüm olumsuz durumları tarafımızca karşılayarak ücretsiz olarak bakım ve tamirlerini de yapıyoruz.

Gelişen sistemleri bünyemizde bulundurarak sadece kulaktan dolma ve eskiyen bilgiler ile değil tam donanımlı ve güncel olan teknik bilgiler ile bunları uygulamaktayız. Ps4 için konsolun sağılığı kadar kollarında düğün olarak verimli bir çalışma konumunda olması gerekmektedir. Teknolojik cihazların kullanım süreleri belli olsa da yoğunluklara göre arıza yapma sıklıkları da artmaktadır. Ps4 Kol Tamiri için bizlere başvuran müşterilerimiz için en özenli olan ve yetkin çalışmalarımız ile yer alarak aradıklarına ne olan çözümleri sunarak çok daha iyi sonuçları en kısa süreçler içinde vererek, oyun zevklerinin yarıda kalmamasını sağlıyoruz.

Bünyemizde bulunan tüm teknik ekip çalışanları, alanlarında uzman olan ve son teknoloji ile iç içe ve Sony ile diğer tüm oyun konsolu üreten firmaların sistem değerlerini iyi analiz edebilen personellerden oluşmaktadır. Garantili olarak servis veren ender firmalardan olup yıllardır yürüttüğümüz her çalışmamızda sorunsuz çalışan ve uzun süre sizleri mutlu etmek için bakım ve onarımlarını yaptığımız konsollar ile oyun zevkini katlıyoruz. Yanınızda bulunan Ps4 Tamiri imkânı, bir telefon ile hemen sizlerin cihazı için çözüm aramakta olup, daha sağlıklı bilgi vermek için bizlere göndermeniz ile çok daha iyi olan analizler ile sonuçları aktarmaktadır. Amacımız ihtiyacınız olan sorunu gidermek ve uygun fiyatlar ile çok daha yüksek olan kalitemizi, her ihtiyacınız olduğunda yanınız da bulabilmeniz olmaktadır.

Ps4 Kol Tamiri, Playstation 4 Kol Tamiri, Ps4 Joystick Tamiri, Ps4 Kol Tamiri Yapan Yerler