Ps4 Tamir Hizmetimizin Niteliği

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN : 0212 213 8716

Sektörde ki varoluşumuz bilişim kadromuzun donanımlı olmasıyla gerçekleşmiştir. Kendini her daim geliştiren uzman kadromuz hem ps3 hem de ps4 tamiri konusuna değişen teknolojiyi takip ederek hakim olmaktadır. Firmamızın piyasada göstermekte olduğu kalite hizmetin birinci niteliği olup teknolojinin yakından takibi ile mümkündür. Teknoloji adını duyurduğu günden bu yana sürekli değişmekte ve aktif bir şekilde gelişmektedir. Playstation cihazlarının farklı modellerde ki ayrıcalıkları da teknolojinin gelişmesiyle ve değişmesiyle mümkün olmuştur. Uzman kadromuz için firmamız eğitimleri esas alır.

 

ps4 tamir

Bilişim kadromuzun tamamı eğitimini tamamlamış bir ekipten oluşur. Bahsi geçtiği üzere teknolojide ki farklılıklar bilişim uzmanlarının sürekli kendilerini yenilemelerini öğrendikleri bilgileri sürekli güncellemelerini gerektirir. Bizde bu doğrultuda üzerimize düşen görevi yerine getirerek ekibimizin müşterilerimize daha verimli hizmet verebilmeleri için bilişim kadromuzun eğitimlerini üstlenmekteyiz.

Cihazların Tamiri İle Geçen Süre

Böylece hem biz firmamızın verdiği hizmetten memnun kalmaktayız hem de müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun olmalarını sağlamaktayız. Bizi piyasada farklı ve kaliteli kılan diğer bir nitelik ise müşteri memnuniyetine verdiğimiz saygıdır. Her insan nereye giderse gitsin kiminle iletişimde bulunursa bulunsun muhakkak sözlerinin dinlenmesini saygı görmeyi istemektedir. Bizde bu insani değeri ön planda tutarak müşterilerimize karşı olan iletişimimiz her daim saygı çerçevesindedir. Firmamıza gerek cihazının tamiri gerekse cihazlara yönelik bilgi edinmek amaçlı ziyarette bulunan her birey çalışanlarımız tarafından güler yüz ve ihtiram ile ağırlanır. Bu unsur bizi biz yapan ve kalitemizi müşterilerimizin belirlediği en önemli ayrıntıdır.
Piyasada bir çok kişinin cihazını playstation servislerine bıraktıktan sonra geri almak için aradan uzunca zamanın geçmesinden şikayetçi olduğunu dikkate alarak firmamıza getirilen bütün cihazların tamiri konusunda elimizi çabuk tutup müşterilerimizin cihazlarını servisimize bıraktıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde teslim etmenin gerekliliği ile işlerimizi devam ettirmekteyiz. Hem ps3 hem de ps4 tamiri hizmeti ve bu modellere ilişkin kasa, kol ve diğer tüm sorunların çözümünde aynı koşullarda hizmet vermekteyiz.

Cihazlarda Parça Değişimi

Cihazların parça değişimleri tamirden sonuç alınamaması halinde başvurulan bir uygulamadır. Tamir ve parça değişiminde bulunmadan önce müşterilere bu konularda bilgi verilir ve bütün yürütümler müşterilerin bilgisi dahilinde gerçekleştirilir. Buna örnek olarak ps4 tamiri ve bakımı hizmeti alan bir müşterinin cihazının arıza kaynağından tamirine kadar eğer gerekiyorsa parça değişimine kadar onayı alınır ve müdahalelere böylece başlanmış olunur.