Ps3 Kırma Fiyatı – Ps3 Kırma

Cihazınızın içine alabildiği kadar oyun yüklüyoruz. Ps3 Kırma işlemleri için bize ulaşın. Dünden bugüne büyük bir yol kat ederek büyük bir gelişim gösteren teknoloji, beraberinde insanlara birçok alanda yenilikler sunmaya devam etmektedir. Eğlence dünyası bu yeniliklerden en çok nasibini almakta olan bir alandır. Teknoloji ile sunulmuş birçok yeni ekipmanlar ile insanlar sınırsız eğlencelere sahip olabilmektedirler. Bu teknolojik eğlence ekipmanlarından insanlar arasından en çok yaygın olanı ps3 olmaktadır.

ps3 kırma
Ps3, insanlara sınırsız eğlence sunmuş olduğu gibi beraberinde de birçok olumsuz durumları da getirmektedir. Bu durumlardan bir tanesi de tüm ps3 sahiplerini yakından ilgilendiren teknolojik oyunlarının çok pahalı olması durumudur. Bu durumda birçok ps3 satmakta olan dükkanlarda kırma terimi ile adlandırılmış bir işlem uygulanarak, pahalı oyunlara tonlarca para saymak yerine, korsan oyunlardan bedava olarak yararlanabilmektedir. Bu konu özellikle büyük ölçüde kullanım oranına erişmiş olan ps3 kırma büyük bir yaygınlık göstermektedir.

Ps3 Kırma Fiyatı

Ps3 başta olmak üzere tüm ürünlerinde ps3 kırma işlemi demek, ürünün işletim sisteminin kurcalanması ve orijinalliğini kaybetmesi demektir. Bu yüzden bu işlemi yaptırırken bu durumu göz önünde tutmamız gerekmektedir. ps3 kırma işlemleri birçok yol ile yapılmaktadır. İlk olarak günümüzde çok nadir yapılan bir teknik olaraktan, yazılımsal kırma işlemi ve Bluray Emulator eklentisi olmak üzere başlıca iki adet mevcut bulunmaktadır.

Yazılımsal kırma işlemi tamamen Sony’nin geliştirmiş olduğu modellerde bırakmış olduğu açıklardan faydalanarak yapılan bir işlemdir. Diğer bir kırma işlemi, sürüm düşürme olmaktadır. Bu konuyu, zaten ps3 kullanıcısı iseniz çok iyi bir şekilde bilmektesiniz.
Diğer bir kırma yöntemi ise Bluray Emulator eklentisi ile Bluray sürücüyü kandırma işlemi olmaktadır. Kısaca, adı geçmekte olan bu kırma yöntemleri ile çok masrafa girmeden istediğiniz oyunları kolaylıkla oynayabileceksiniz.

ps3 oyun atma

Ps3 Kırma İşlemi İle Sınırsız Eğlence!

Bu muhteşem hizmete sahip olarak ps3 cihazınız da sınırsız bir eğlence yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Gerçekten yüksek fiyatlarda olan ücretleri nedeniyle ps3 kırma hizmetine sahip olarak sizlerde bedava oyunların tadını en uygun fiyatlar ile istediğiniz her an kolaylıkla çıkarabileceksiniz ! Ps3 Jailbreak kopya oyun çalışmasını sağlayan bir cihaz olup, Ps3 modelleri üzerinde çalışan bir cihazdır. Boyutu ortalama bir usb boyunda olan bu cihaz ile kopya oyun ya da diğer bir ifade ile korsan oyun oynanması sağlanmaktadır.

Bu cihazlardan biri de Playstation Jailbreak olup, küçük bir cihazdır. Bu cihazın piyasada birçok alternatif seçeneği bulunmakta olup, cihazına uygun en iyi çalışan cihazı seçmeniz yeterli olacaktır.
Bu cihazın sağladığı en büyük görev sistem üzerinde kopya oyun oynanmasını sağlarken aynı zamanda güncellemenin gerçekleşmesidir. Güncelleme playstation cihazına gelen güncellemenin doğrultusunda kopya oyun oynanması tekrar durmaktadır. Bu cihaz ile playstation cihazına gelen güncelleme bazında cihazında güncellenmeye uyum sağlaması olup, her türlü korumaya rağmen çalışabilmesidir. Yani cihaz sürekli kendini yenilemeyle gitmektedir.

Playstation 3 Kırma ve Kırdırma Fiyatları

Diğer yazılımsal korumanın engellenmesi amacı ile oluşturulan yöntemlerde olduğu gibi Play Station Jailbreak İle online oyun oynama şansınız ne yazık ki bulunmamaktadır. Cihaz ile sadece kopya yüklenmiş oyunları oynama şansınız bulunmaktadır. Her ne kadar sürekli kendini yenileyen bir sisteme sahip olsa da bu cihaz ile online yeni internet üzerinden oyun oynama imkanı bulamazsınız.

Play Station Jailbreak internet üzerinden indirdiğiniz oyunları oynanmasını sağlayan bir donanım aracıdır. Bu sadece Ps3 modelleri ile için üretilmiş modeli bulunsa da diğer play station modellerinde de kullanılan farklı modelleri bulunmaktadır. Peki Play Station Jailbreak tüm modellere uyumlu mudur? Bu sorunun cevabı play station modelinin seçeneğine göre değişmektedir. Her modelde uyumlu çalışsa da modellere uyum sağlamak amacı ile farklı alternatifleri bulunmaktadır. Bu sebeple uyumlu cihazı seçmek doğru bir tercih olacaktır.

Ama kilit noktaları var tabiki , mesela kendi hesabından bu işi yapmayacaksın.Bir hesaba en fazla iki kişi girebiliyor eğer farklı kişilerle yapacaksan farklı hesaplar açacaksın vs. Bu arada playstation plus servisini tavsiye ederim , şu anda 100 tl’mi ne , iki kişi alıyorsunuz yıllık 50 tl. İçinde 20 tane full oyun var ve her ayda yenileniyor. Öncelikle kırık ps3 kullanmıyor ama ps3 kırdırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin ve oyununuzu yükleyin. İşte size ps3 oyun yükleme adımlarını multiman programıyla birlikte veriyoruz.

ps3 oyun yukleme

Ps3 Multiman Programının Kurulumu

Multiman programının en gücel halini bilgisayarınıza indirin.
Önceden hazırlamış olduğunuz fat32 olarak formatlanmış klasörü USB Flash belleğimize PKG uzantılı dosyamızı kopyalıyoruz. USB flash belleğimizi Playstation 3 konsolumuzun USB portuna takıyoruz.
PS3 menümüzün games sekmesine gelerek ” INSTAL PACKAGE FİLES ” ikonuna tıklıyoruz. Karşımıza çıkan Multiman isimli PKG dosyasını onaylayarak konsolumuza kuruyoruz.

Kırık ps3 yani cfw ps3 sahipleri ps3 sisteminize oyunu nasıl yükleyebilirsiniz. Bu konu hakkında sizlere en detaylı bir şekilde bilgi vermeye çalışacağım. Playstation’ın içerisinde PS Store diye bir bölüm var.Burada haliyle alışveriş yapılabiliyor , oyun alınabiliyor, demo oyunlar indirilebiliyor.Buradan bir oyun aldığında direkt olarak oyunu indiriyorsun ve ps3’üne kuruyorsun.Bunun yanı sıra bu oyunu iki kez indirme hakkı veriyor size.Sizde şifrenizi veriyorsunuz , gelip oda sizin satın aldığınız oyunu indiriyor üstelik paranın yarısını da size ödüyor. Yani 180 türk lirasına Fifa 15 aldın diyelim , size iki adet oyunu indirme hakkı veriyor.Sende bu hakkı başkasıyla paylaşıyorsun ve kendisinden 90 tl alıyorsun. Böylece 180 TL’lik oyunu 90 tl’den ikinizde almış oluyorsunuz. Her oyunda bu yapılabiliyor. Bu bir diğer oyun yükleme taktiğidir.

Ps3 Kırma İçin Bizi Arayın : 0212 213 8716

Ve yine ana menüden games sekmesine gidiyoruz ve yeni kurduğumuz Multiman sekmesine tıklıyoruz.
Son olarak ise multimanın son versiyonu hazır hale gelmektedir.
Yukarıda anlattığım 2 yol var hangisini isterseniz öyle yapın ikisi de tavsiye ettiğim bir yoldur fakat multiman ile kurulum daha kolay ve başarılıdır. Sizde ps3 e ucuz yoldan oyun yükleyebilirsiniz.