PS4 Servisi
Playstation Tamiri Hakkında

Her cihazın bir çalışma ömrü vardır. Bir bakarsınız ki hangi cihaz olursa olsun yarı yolda sizi bırakmış. Fakat bazı cihazlarda küçücük kusurlar yüzünden dururlar ve birkaç dokunuşla tekrardan çalışmaya başlarlar.

Playstation hem çocukların hem de yetişkin erkeklerin sıklıkla oyun oynadıkları cihazlara verilen isimdir. Ne kadar sıklıkla oynanırsa o kadar çok arıza gösterme olanağı olan bu cihazların tamiri çok uzun süre geçmeden tamir edilebilir.

Farklı zamanlarda Playstation3 cihazınızı farklı bir televizyona taktığınızda Ps3 kolu şarj olmuyor arızası görebilirsiniz. Bu arızayı gördükten sonra televizyonunuzdaki girişlerin hepsini kontrol etmeyi unutmayın.

Ps3 Kol Tamiri

Playstation tamiri yapan yerlerde mutlaka tüm Ps3 kol tamiri de yapılmaktadır. Çok kısa sürede yapılan tamirler sahibine bazı zamanlarda aynı gün içinde teslim edilebilir. Markalara göre değişen tamir süreleri ve işlemleri her zaman mutlaka müşteriye bildirilir.

Ps3 birden bire durup çalışmayı durdurduysa, mutlaka televizyon kablolarını kontrol ediniz. Veya kollar ile televizyon arasındaki elektrik bağlantılarında bir sorun olabilir bu kısmı kontrol etmeden tekrar cihazın fişini takmayınız.

Arada Bir Mutlaka Güncelleme Yapın

Cihazınız kendi kendine güncelleme yapmanız için bilgi verecektir. Arada bir mutlaka yeni güncellemeleri yüklemeyi unutmayınız. Güncellenen cihazlar yeniden başlatılıp format atılma modunda başlatıldığı için tüm içeriği de tazelenmektedir.

Genellikle Playstation4 arızaları sarı ışık arızaları, kırmızı ışık hataları güncelleme gecikmelerinden de ortaya çıkabilmektedir. Güncelleme yapıldığında sık sık ortaya çıkan sistem arızalarından kurtulabilirsiniz.

 

 

 

Ps3 Kol Tamiri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir