Playstation 4 Servis

Playstation 4’ün oyun sektörüne adım atmasıyla birlikte yaşanan sıkıntılarda playstation servis ihtiyacı da kendini göstermeye başlamıştır. Oyun severleri oyun konsollarında karşılaştıkları sorunların çözümü için alanında uzman bir servis arayışına girmektedir. Servisimiz bu alanda yıllardır verdiği hizmetle kendini kanıtlamıştır. Yeni nesil oyun konsolu olan playstation 4 konusunda da kendini geliştiren servisimiz bu oyun konsolundaki arızalarda da kaliteli servis anlayışıyla müşterilerinin hizmetinde olmaya devam etmektedir.

Bizi Ücretsiz Arayabilirsiniz :  0212 213 8716

Mavi ışık alan oyun konsolları bu nedenle kilitlenmekte ve ekrana görüntü gelmemektedir. Böyle bir durumda kullanıcıların yapabileceği herhangi bir müdahale bulunmamaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığından hemen servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Randevu saatinde servisimiz tarafından gerçekleştirilen müdahale ile konsolunuzdaki mavi ışık hatası giderilmekte ve konsolunuzun sağlam bir şekilde çalışmaya devam etmesi sağlanmaktadır.

Playstation arızalarının tamiri oldukça yüksek fiyatlara mal olabilmektedir. Bu nedenle tamir işlemini yaptırdığınız yerin, gerçekleştirilen tamir işlemine veya değiştirilen parçaya belirli bir süre garanti vermesi gerekmektedir. Eğer servis garanti sunamıyorsa o serviste oyun konsolunu tamir ettirmeniz oldukça büyük bir risk olacaktır. Servisimiz gerçekleştirmiş olduğu tamir işlemlerinde 1 yıla kadar vermiş olduğu garanti sayesinde müşterilerinin güvenerek tamir yaptırmalarına olanak tanımaktadır. Oyun konsolundaki parça değişimleri de gene firmamız tarafından 1 yıla kadar garanti altında tutulmaktadır. Siz de servisimizden garantili playstation 4 tamiri hizmeti alarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz.