Ps3 Kırma

İşinde uzmanlaşmış bir personel tarafından gerçekleştirilmeyen ps3 kırma oyun konsolunuzda ciddi sorunlar açacaktır. Bu nedenle oyun konsolunuzda karşılaştığınız arızaları alanında uzmanlaşmış bir servis tarafından tamir ettirmeniz çok önemli olmaktadır. Servisimiz bütün personellerinin alanında uzmanlaşması için gerekli eğitimleri vermekte ve tamir işlemlerinde en yüksek başarı oranını yakalamaktadır. Siz de böyle bir hizmet alarak oyun konsolunun tamirat işlemlerini garantili bir şekilde gerçekleştirme keyfini yaşayabilirsiniz.

ps3 kırma

Playstation 4 Tamiri

Playstation 4, soğuk kış günlerinin yaşandığı şu günlerde evlerinden çıkmak istemeyen oyun severler için büyük bir eğlence olmaktadır. Siz de fanatik bir oyun tutkunuysanız o çok sevdiğiniz oyunu bu soğuk kış günlerinde doyasıya oynama fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak playstation 4’ün de belirli bir ömrü bulunmaktadır ve bir süre sonra gerek uzun süre kullanımdan dolayı gerekse eskimeden dolayı cihazınız arızalar verebilmektedir. Bu gibi durumlarda servisimizden playstation 4 tamiri konusunda teknik destek almanız cihazınızın normal çalışmasına devam etmesini sağlayacaktır.

Sık Karşılaşılan Playstation 4 Arızaları

Playstation 4 oyun konsolunda zaman zaman yazılım hataları görülebilmektedir. Bu yazılım hataları uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilecek müdahale ile ortadan kaldırılabilmektedir. Bunun yanı sıra hdmi hataları, USB hataları, HDD arızaları, fan arızaları, mavi ışık hatası gibi hatalar da en sık görülen hatalardandır. Bu gibi hatalar oldukça teknik sorunlar olduğu için sorunu sizin çözmeye çalışmalar ciddi sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. Bundan dolayı sorunu kendiniz çözmeye çalışmak yerine servisimizi arayarak teknik personelimizden detaylı bilgi almanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Uygun Fiyat

Playstation parçaları oldukça pahalı parçalar oldukları için oyun konsollarında meydana gelen arızalar sahiplerine büyük masraflar açabilmektedir. Servisimiz bu konuda oldukça hassas davranarak müşterilerinin bu arızalardan en ucuz bir şekilde kurtulmalarını amaçlamaktadır. Servisimiz playstation 4 tamir fiyatları konusunda piyasaya göre en uygun fiyat tarifesini müşterilerine sunmaktadır. Ancak şu konuda da sizleri uyarmak istiyoruz: Eğer bir servis piyasanın çok altına bir hizmet sunuyorsa o hizmetin yeterince kaliteli bir hizmet olmadığını söylememiz gerek. Bu konuda çok dikkatli olmanız gerekmektedir.