PS4 Tamiri

Playstation 4 Arızaları

PlаyStаtion 4 servis çağırma nedenleri; PlаyStаtion 4’’ünüzü aldığınıza çok sevinmiş olabilirsiniz. Fakat bazen birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar çalıştırmayı bilmediğinizden olabileceği gibi, üretim hatasından kaynaklanan arızalar da olabilir.

Bunlardan en yaygın olan arızaları onarabilmeniz için, bir dijital alet tamircisi olmanıza gerek yok. Sadece küçük müdahalelerle bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz ve oyun keyfinize başlayarak devam edebilirsiniz. İşte о sorunların ve çözümleri;

Plауstаtion 4’ün Mavi İşlem Işığının Sürekli Yanıр Sönmeѕi

  • Bu problem donanım, yazılım problemleri olarak karşınıza çıkmış olabilir. Çözüm bulabilmek için hemen bir tamirciye koşmanıza gerek yok belki de sizin için cihazın birkaç yerini gözden geçirmeniz tamir etmenize sebep olabilir.
  • Bazı mavi işlem ışığının yanıp sönme sorunları televizyonunuzun yazılımının zamanının geçtiğini gösterebilir. Televizyonunuzun yazımını güncelleyin ve aynı zamanda televizyonunuzun HDMI seçeneklerini sıfırlanacak ve giriş yapabileceksiniz.
  • Güç kaynağını kontrol ederek cihazınızı kapatın ve güç kablolarını tekrardan kontrol edin. PlаyStаtion tamiri bazı zamanlarda küçük dokunuşlarla yapılabilir.
  • HDML girişlerini kontrol ederek HDMI kablolarında hasar olup olmadığını ve giriş yerlerini kontrol edin. Eğer kabloda hasar varsa farklı bir HDMI kablosu kullanabilirsiniz.
  • Donanımınızı kontrol ederek cihazınızı kapatın. Cihazınıza bağlı bütün kabloları çıkartın HDD kapağını kaydırarak dikkatli bir şekilde açın, HDD yuvasının sıkıca oturduğunu görmeden kontrollerinizi bırakmayın.
  • Bu işlemlerden sonra da eğer playstation4 açılmıyor arıza devam ediyorsa bir Playstation 4 Tamiri yapacak elemana ihtiyacınız var demektir.

 

Detaylı bilgi veya yardım almak için lütfen bizi arayın.

 

 

Playstation 4 Arızaları