Playstation Servisi

PS4 Teknik Servis

Dünya ile birlikte ülkemizde de oldukça ilgi gören ve çok ciddi bir hayran kitlesine sahip Playstation cihazlarınız ile ilgili tüm teknik servis ihtiyacınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Firmamız profesyonel ve deneyimli ekibi ile birlikte 6 yıldır, teknik servis hizmeti vermektedir ve sadece bulunduğumuz şehirde değil, tüm Türkiye’de cihazlarını kargo ile bize ulaştıran herkese kaliteli hizmet sunmaktadır. PS4 arızaları ile ilgili her konuda destek ve bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

PS4 Açılmıyor

PS4 cihazlar ile ilgili en sık yaşanılan arızalar, cihaz parçalarından kaynaklıdır. Fakat bazen sorun yazılımsal da olabilmektedir. Bu yüzden, sorunun tam olarak ne olduğunun net bir şekilde anlaşılabilmesi ve doğru bir şekilde giderilmesi için, uzman teknik servis tarafından incelenmeli ve tamir edilmelidir. Her elektronik cihazda olduğu gibi, tamirat doğru kişiler tarafından yapılmazsa, kısa süre sonrasında cihanız ciddi ve belkide tamir edilemez sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Cihazınız açılmıyorsa, içini açarak hasar vermek yerine uzman kadromuza danışabilirsiz.

PS4 Mavi Işık Hatası Tamiri

Playstationlarda karşılaşılan diğer sıkıntı PS4 mavi ışık hatası olarak karşımıza çıkıyor. Bu cihazın sistemsel bir sorun olduğuna dair verdiği bir uyarı. Sorun birkaç neden dolayı ortaya çıkabiliyor. Tam olarak nedenin anlaşılabilmesi ve doğru PS4 tamir X5 işleminin yapılabilmesi için güvenilir teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

PS4 Teknik Servis – Ps4 Açılmıyor – PS4 Mavi Işık Hatası Tamiri

PS4 Teknik Servis – Ps4 Açılmıyor – PS4 Mavi Işık Hatası Tamiri” üzerine 2 düşünce

 • Haziran 1, 2017, 3:09 pm
  Kalıcı bağlantı

  Iyi gunler benim ps4 hic acilmiyor isikda yanmiyor be gibi bir sorunu olabilir?ucreti ne kadar olur ?

  Cevapla
  • Haziran 28, 2017, 4:29 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhaba çağlar bey, bize 0212 213 8716 numarasından ulaşırsanız size ne yapmanız gerektiği konusunda detaylı olarak yardımcı olabiliriz.

   Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir