8 Yıllık Deneyim İle Ps4 Tamirinde Uzman Teknik Servis

Teknik servisimizin çalışma prensibi tüm Türkiye’ye yönelik yapılmaktadır. Ürünü adresimize gönderdikten sonra ürün bize ulaşır ulaşmaz sizlere hemen bilgi veriyoruz. Daha sonra uzman ekibimiz gerekli işlemleri yapınca problemin ne olduğunu ve çözüm uygulamalarının ne şekilde yapılmasını gerektiğini tespit edebilmektedir. Günümüzde firmamız Ps4 Tamir Servis gibi problemleri kısa sürede onarabilmektedir.

ps4 servisi

İstanbul Ps4 Teknik Servis

Firmamız ps4 teknik servis olarak bu alanda her zaman uzman müşteri danışmanlarımız ve teknik destek ekibimiz ile beraber güçlü ve dev bir kadroyu elimizde tutuyoruz. Teknik servisimiz Ps4 teknik  servis konusunda eş değer şirketlerden bizi farklı kılan özelliklerinden bir tanesi yaptığımız anketler ile müşteri memnuniyetimizi en yüksek düzeylere taşıyabilmektir. Ürününüzü teslim aldığımız andan itibaren kısa bir zaman içerisinde teslim edebiliyor ve 6 garanti verebiliyoruz. Bizleri isterseniz 7 gün 24 saat arayabilirsiniz, uzmanlarımız size her konuda yardımcı olabilmektedir.

PS4 Teknik Servis firması olarak sizlere PS4 cihazı için bakım, onarım ve tamir hizmeti vermeye devam ediyoruz. Firmamız kurulum aşamasından itibaren bu süreçte çok sayıda ürün tamir hizmeti vererek tecrübe kazandı. Gelişime her anlamda açık ve sürekli öğrenme peşinde olan firmamız, bu süreç içerisinde kendini en iyi şekilde kanıtlamıştır. Bu tecrübenin servisimize sağladığı en önemli özelliklerden bir tanesi de profesyonel iş konusunda kendimizi geliştirebilmemizdir. Profesyonel iş ya da çalışma koşullarıyla sizlere her zaman en uygun hizmeti vermeye gayret göstermekteyiz. Profesyonel, titiz ve güvenilir şekilde hizmet veren Playstation teknik servis ekibi için mutlaka bizi tercih ediniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Selahattin Pınar Cd. Yaşarbey Sk. No: 2/B Mecidiyeköy / Şişli – İSTANBUL
Telefon: 0212 213 8716

E-Mail: Info@Ixirplaystation.Com

Website: http://www.ixirplaystation.com

Sitemap: http://www.ixirplaystation.com/sitemap.xml

İstanbul Ps4 Teknik Servis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir