Playstation Servis

Oyun konsollarının tamiratı firmamızda en iyi şekilde yapılmaktadır. Ps3 Tamir ve Ps4 Tamir işlemleri yps4 tamiriapılmaktadır. Ayrıca playstation kol tamiri de yapıyoruz. Playstation oyun konsolları tamiratı ve playstationlar en kısa sürede tamir edilmektedir. Firmamız oyun severlerin işlerini kolaylaştırmak için uzun zamandır hizmet vermektedir. Konsolların bakım onarımları da Playstation servis firmasında en iyi şekilde alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Özellikle Playstation, oyun cihazlarının tamirini yapan firmamız, yapmış olduğu işçiliklerde % 100 garanti vermektedir. Alanında en iyi çalışmalar yapan ekip ile servis çalışmalarını firmamız en iyi şekilde yürütmektedir. Konsolların bakımını uygun fiyata yaptırmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Playstation 4 Servisi

Oyun severlerin sıkça kullanmış olduğu konsolların bakımı en iyi şekilde servis tarafından yapıldığı gibi bozulan Playstationlar en iyi şekilde tamir edilmektedir. Zamanla yoğun kullanımdan dolayı bozulan playstationlarınız servis tarafından en iyi şekilde tamir edilerek uygun fiyatlar talep edilmektedir. Playstation konsol tamiri için firmamızı tercih etmeniz sizin için oldukça önemlidir. Kısa sürede tamir işlemini yaptırmak için firmamız her zaman sizin için hizmet vermektedir. Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte bilgisayar oyunları da hızla artış göstermektedir. Bilgisayar oyunları programlama mantığı üzerine düzenlendiği için programsal hata verme, ya da hasar görme olasılıkları yüksektir. Bu hataları gidermek için firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Ps3 Servisi

Programsal hata nedeniyle tamir gerektiren playstationların tamir süresi her ürüne göre değişim göstermektedir. Fakat firmamız müşterilerini mağdur etmemek için kısa sürede tamir işlerini halletmektedir. Firmamız bilişim teknolojisi sektöründe sahip olduğu deneyimli ve profesyonel ekibiyle sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Üstelik tamirini yaptığı cihazlara 6 ay garanti vermektedir. Playstation Servis fiyatları firmamızda en uygun şekilde olduğundan dolayı sıkça tercih edilmektedir. Firmamız müşterilerine her zaman güvenilir hizmet sunmaktadır