Playstation Servisi

Firmamız Playstation Servisi, bakım ve onarım adına 2009 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri güvenilir ve tercih edilen bir firma olması açısından adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Siz de firmamız hakkında ve yararlanabileceğiniz kampanyalar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Playstation Servisi

Ayrıca PlayStation servisimizde cihazınıza takılan her parça orjinaldir ve bizim garantimiz altındadır. Ürüne sonradan eklenen parçalarda herhangi bir sorun oluşursa ücretsiz tamirini yapıp kullanıcılara teslim ediyoruz.

PlayStation cihazlarında yaşadığınız tüm sorunlar ve çözüm önerileri için biz her zaman yanınızdayız. En uygun fiyat ve kalite ile PlayStation servisinden faydalanmak için sadece bizimle iletişime geçin ve firmamıza cihazınızı gönderin. Cihazınızı en hızlı şekilde uzman ve tecrübeli ekibimiz ile  tamirini yapıp Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz. 

Ps3 Servisi

PlayStation insanların oyun ihtiyaçlarını karşılamak için tarihi bir devri açan teknolojik ürün olmayı başarmıştır. Bu tarihsel devir 1994 yılında piyasaya sürülen Playstation 1 ile ortaya çıkmıştır. Japon imzalı bu tarihsel devir oyunseverler tarafından oldukça çok sevildi ve gün geçtikçe Playstation kendini yenileyerek yeni oyunlarla oyunseverlerin tercihi olmayı başardı. Bu sayede birçok kullanıcıya ulaştı.

Ps4 Servisi

Her teknolojik alette olduğu gibi PlayStation ürünlerinde de bazı sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Bu ürünlerden ya da kullanıcılardan kaynaklı sorunlar kullanıcıları mağdur etmemek adına bir PlayStation servisinde tamiri yapılmalıdır. Ancak cihazınızda diğer sorunlar oluşmaması açısından PlayStation servisi hakkında tecrübesi ve deneyimi olan firma tarafından yaptırılmalıdır.

 

Playstation Servis Fiyatları

Firmamızın sektörde sıkça tercih edilmesinin nedeni en uygun fiyat sistemi uygulamasıdır. Sizler için destek ve hizmet sunan firmamız, siz değerli müşterilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmamak adına 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti sunmaktadır. Firmamız da playstation tamir fiyatları ürüne göre değişim göstermektedir firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.