ps4 tamir servisi

Playstation Tamir ve Parça Değişimleri

Playstation oyunları herkes tarafından sevilen ve son derece de fazla oynanan bilgisayar oyunlarından olmaktadır. Fakat bu cihazlarda meydana gelen herhangi bir arızada profesyonel çözümler alınması gerekmektedir. ps4 açılmıyor gibi bir sorunda direkt olarak teknik servisten yardım istemelisiniz. Cihazı sizin tamir etmeye çalışmanız veya bilgisiz bir yere yaptıracağınız tamir sonucunda PS kullanım süresi de kısalacaktır.

Playstationlarda genellikle yapısal sorunlar olduğu gibi sistemsel sorunlar da olabilmektedir. Birden bire açılmayan cihazlar, çalıştığı halde ekrana görüntü gelmemesi veya ps3 kırma gibi işlemlerde sizlere Türkiye’nin her bölgesinde hizmet verecek olan PS teknik servisi bulunmaktadır.

Playstation Tamirleri Nasıl Yapılmalıdır?

Cihazlarda meydana gelen sorunlarda direkt olarak internet üzerinden veya telefon ile bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır. Arızalanan cihazları direkt olarak kargo ile teknik servis adresinize göndermeniz yeterli olacaktır.

Arızalanan PS cihazlar 3 gün içerisinde tamiratı gerçekleştirilecek ve adreslerinize geri gönderilecek tamir edilen tüm cihazlar servis garantisinde olacak ve tamirden sonraki 6 ay içerisinde gerçekleşecek olan her tamirat ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Playstation Arızlarında Kesin Çözümler

Birçok farklı modelde ve arıza türlerinde profesyonel işlem sunacak olan playstation teknik servis hizmetlerinde parça değişimlerinden, sistem arızalarına kadar birçok farklı işlem uygulanacaktır. Bu işlemler tamamen uzman teknik ekipler tarafından uygulanır ve parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanılır. Oldukça kaliteli şekilde sunulan tamirat hizmetleri aynı zamanda en uygun tamirat fiyatlarını da oluşturacaktır.