Playstation Tamir

Playstation 4, Sony’nin son olarak piyasaya sürmüş olduğu oyun konsolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun severler bu konsol sayesinde en yeni oyunları en iyi görüntü kalitesiyle oynama şansına sahip olacaklardır. Eğer siz de bu zevki yaşamak istiyorsanız hemen bir playstation 4 alarak bu şansı yakalayabilirsiniz. Ancak önceki oyun konsolları gibi playstation 4 de zaman zaman arıza yapabilmektedir. Bu durumda playstation tamir olarak sorununuza hızlı bir şekilde bularak oyun zevkinizin son gaz devam etmesine olanak tanımaktayız.
Nitelikli Personel
Servisimizde çalışmak isteyen adayları ince bir elemeden geçirerek gerek müşteri ilişkileri konusunda gerekse nitelikli tamir işlemleri yapabilmesi konusunda alanındaki en iyi arkadaşlarla çalışmaktayız. Bu nedenle bütün personelimiz sektördeki en iyi personeller arasından seçilmektedir. Bilgilerini güncel tutmak için sürekli kendini yenileyen çalışanlarımız sayesinde müşterilerimizin en nitelikli hizmeti aldığından emin olabilmekteyiz. Siz de oyun konsolunuz için playstation tamir ihtiyacı duyduğunuzda servisimizi arayarak en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Playstation Servisi

Playstation 4 Kırma İşlemleriyle Hizmetinizdeyiz

Playstation 4 oyun konsolunuzda kopya oyunlar oynayabilmek için oyun konsolunuzda kırdırma işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Bu işlem oldukça riskli bir işlem olduğu için sizin yapmanızı veya işinde ehil olmayan ve kendini servis olarak nitelendiren kişilerce yapılmasını asla tavsiye etmiyoruz. Bu durumda oyun konsolunuz ciddi arızalar verebilir hatta kullanılamayacak duruma gelebilir. Servisimizde görevli personelimiz en güncel kırma yöntemleriyle playstation 4’üne gerekli müdahaleyi yaparak kopya oyunlar oynamanızı sağlamaktadır. Alacağınız hizmetten memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Müşteri Memnuniyeti

İnsan odaklı çalışan servisimizin her şeyden önce müşterisinin memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır. Eğer servisimiz tarafından gerçekleştirilen işlemden memnun kalmadığınız takdirde ücretsiz bir şekilde tamirat işlemi yeniden gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz ücret iadesi yapılarak maddi bir mağduriyet yaşamanızın da önüne geçilmektedir. Firmamız en uygun playstation tamiri fiyatları ile müşterilerinin en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktadır. Bu nedenle playstation 4 arızalarında servisimizden çekinmeden ve güvenle hizmet alabileceğinizi belirtmemiz gerek. Siz de binlerce memnun müşterimizden biri olmak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.