ps4 tamir servisi

Playstation Tamiri

Teknik serviniz onarım, bakım ve tamir hizmetlerini en iyi şekilde karşılamak amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden beri vermiş olduğu hizmetler ile rakiplerinden hep bir adım önde olması nedeni ile en çok tercih edilen tamirat servisi haline geldi. Türkiye’nin her tarafına geniş tamir ağı ile de kolay ulaşım imkânı sunabilmektedir. Playstation, ps3, ps4 tamir, bakımı ve onarımı konusunda verdiği hizmetler ile  de en kaliteli bakım onarım servisi olmaya devam ediyoruz.

Tüm Arızaları Gideriyoruz

Her gün yenilenmiş ve ilerleyen teknoloji ile hayatımızın vazgeçilmezi durumuna ulaşan bilgisayar oyunlarında meydana gelen bütün arızalar PS3 tamir servisimiz tarafından yapılmaktadır. Üstelik cihazı teslim aldığı zamandan itibaren kısa süre içerisinde teslimatını gerçekleştirmektedir. Bunun yanında tüm oyun aksesuarlarının bozulması nedeni ile sizlere yine en iyi hizmeti verebiliyoruz. Tamir ve bakımını gerçekleştirdiğimiz tüm cihazlarda yüzde yüz 6 ay garanti verebiliyoruz. Böylelikle kısa süre içerisinde hasar gören cihazınızı tekrar getirerek ücretsiz servis imkanından faydalanma olanakları sunabiliyoruz.

Türkiye’nin Her Noktasına Hizmet Veriyoruz

Gerek iş yerinden gerek oturduğunuz yerden bizimle iletişim kurarak teknik servis hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz. Playstation tamiri bu sektör alanında uzmanlık isteyen bir sektör olduğu için çünkü cihazlarınızı mutlaka bir uzmana teslim etmeniz gerekir. Playstation servisi olarak bu konuda da her anlamda siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan gurur ve onur duyuypru.

Playstation Tamiri
Etiketlendi: