ps4 tamir servisi

Ps3 Kırma

Playstation 3 ve Playstation 4 cihazlarınız ile ilgili olarak karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarınız için firmamıza ulaşabilirsiniz. Yaklaşık olarak 6 yıldır, uzman kadromuz ile birlikte, tüm Sony Playstation cihazlarınız için en kaliteli teknik servis hizmetini veriyoruz. Kısa sürede teslim, cihaz ile yapılan işlemlerde şeffaf bilgi paylaşımı, kargo ile ürün teslimi sayesinde kolay erişim ve uygun fiyat politikamız sayesinde teknik servis hizmeti olarak en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Firmamız yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla, sektöründeki üst sırasını yıllardır muhafaza ediyor. Playstation tamiri ile ilgili aklınıza gelen her konuda bize ulaşabilirsiniz.

 Playstation 3 Sarı Işık Tamiri

Sony tarafından üretilen Playstation cihazların en eskilerinden olan PS3 model sahipleri çok sık sarı ışık arıza uyarısı ile karşılaşmaktadır. Bunun en önemli nedeni uzun ve sık kullanımlarda cihazın hasar görmeye başlamasıdır.

Sarı ışık uyarısının bir kaç nedeni vardır. Bir kısmı kötü ve yanlış kullanımdan kaynaklı olsa da, bir kısmı donanımsal ve yazılımsal olabilmektedir. Sizin cihazınızda oluşan bu hatanın nereden kaynaklandığını öğrenmek ve PS3 sarı ışık tamiri için doğru adrese ulaşmak isterseniz, bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

PS3 Tamiri

Sadece PS3 tamir için değil, diğer oyun konsollarınız ve PS4 cihazlarınız için de bize ulaşabilirsiniz. Cihazlarınıza daha fazla zarar vermemek için, internette gördüğünüz talimatları yerine getirmek yerine bize ulaşabilirsiniz.

Playstation Teknik Servis