Ps3 Kırma İstanbul

Uzun bir süre para biriktirip hayalini kurduğunuz ps3’ünüze kavuştunuz. Peki, oynayacağınız oyunlar nerede? Tabi oyuna para kalmadı haliyle. 130 liradan başlayan oyunlara paranızın kalmaması normal. Bunun için çözüm istanbul‘da ps3 kırma işlemi yaptırarak oyun konsolunuzun hafızasına oyun yükletmek olacaktır. Böylece siz de en güncel oyunlar da dâhil olmak üzere para vermeden doyasıya oyun oynayabileceksiniz. Bu durum oyun üreticilerinin hiç hoşuna gitmese de oyunların fahiş fiyatları oyun severleri bunu yaptırmaya mecbur bırakmaktadır.

ps4 servisi

Her Model Ps3 Kırılabiliyor

Şu anda Fat kasa, slim kasa ve super slim kasa olmak üzere 3 farklı ps3 serisinin olduğunu söyleyebiliriz. Bu serilerin hemen hemen hepsinde bu işlemin gerçekleştirilmesi mümkün olabilmektedir. Ancak bazı modellerde kırma işlemi henüz gerçekleştirilememektedir. Fat kasa serisinde “NAND” flash türüne sahip modellerde şu anda kırma işlemi gerçekleştirilememektedir. Bunun yanında slim kasalarda da date code’u 1C ve 1D olan modellerin de henüz kırılabilmesi söz konusu değil. Bu modellerin de çok yakın zamanda kırılabileceğini söylememiz gerek. Böylece bu modele sahip olan ps3 kullanıcıları da çok kısa bir süre sonra oyun konsollarında ps3 kırdırma işlemi gerçekleştirerek oyunları çok düşük bir masraf yaparak bedava oynama şansına sahip olabilecekler.

Oyunları Yamalı Oynamanın Keyfini Çıkarın

Oyunlar, bazı oyun uzmanları tarafından bölgelere göre veya daha farklı nedenlerden dolayı oyunlara yamalar yapabilmektedir ve birçok kullanıcı oyunları yamalı bir şekilde oynamak istemektedir. Yamalı oyunlar oyunculara çok daha farklı imkânlar sunabildiği için çok fazla tercih edilmektedir. Kırılmamış bir ps3’te yama yüklemek mümkün olmamaktadır. Sony kendisinin gerçekleştirmediği bir güncellemeyi kabul etmemekte ve bunu tehlike olarak algılamaktadır. Kullanıcıların oyunları yamalı oynamayabilmeleri için ps3’lerini kırdırmaları gerekmektedir. Siz de oyunları yamalı bir şekilde oynamak istiyorsanız çok düşük bir ücret ödeyerek ps3 oyun yükleme işlemi sayesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sayesinde oynadığınız oyunlardan çok daha fazla zevk alma şansına sahip olabilirsiniz. Oyun uzmanları oyun severlerin taleplerine göre farklı yamalar çıkarabilmektedir. Bu da oyunun isteğe göre şekillenmesini sağlamaktadır. Siz de taleplerinizi çeşitli yollarla oyun uzmanlarına ileterek daha eğlenceli yamalar yapılmasını sağlayabilirsiniz.