Ps3 Kırma | Ps3 kırdırma fiyatı, ps3 kırma işlemi fiyat, playstation 3 kırma işlemleri. En uygun fiyata cihazınıza sığdığı kadar oyun atıyoruz. Detaylar için bizi arayın.

Ps3 Kırma

ps3 kırma

BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYIN

HER MODEL Ps3 CİHAZLARINIZ İÇİNE ALDIĞI KADAR OYUNLA BERABER KIRIYORUZ !  OYUN YÜKLEMEK İÇİN ÜCRET ALMIYORUZ YANLIZCA KIRMA ÜCRETİNE, ÜCRETSİZ KARGO İLE TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Detaylı Bilgi İçin : 0212 213 87160212 266 5169

 

Oyun meraklıları için ps3’ün çok ayrı bir yeri vardır. Konsol için çıkarılan oyunlar gerek kurguları gerekse grafik kalitesi açısından oyunculara muhteşem bir oyun deneyimi yaşatmaktadır. Ancak oyuncular için bir sorun var, o da oyunlar çok fazla pahalı olması. Bu nedenle çoğu oyuncu çok fazla oyunu deneyimleme şansından uzak kalabilmektedir. Ancak ps3’ün kırdırılmasıyla korsan oyunların oyun konsolunda oynanması mümkün olabilmektedir. Ps3 fanatikleri çok uygun ps3 kırma sayesinde çok fazla masrafa girmeden birçok oyunu deneyimle şansına sahip olabilmektedir.

Ps3 Kırma 2017

Kırma işleminin amacı orijinal olan oyunların playstation’un hafızasından veya harici bir hard disk yardımıyla kopya edilerek oynanmasına imkân sağlamaktır. Böylece ps3 kırma işlemi ile çok yüksek fiyatlara satılan oyunların para vermeden oynanması mümkün olabilmektedir.

ps3 kırma

Ps3 Nasıl Kırılır?

Gerçekleştirilen kırma işlemi yazılımsal bir işlemdir. Oyun konsoluna herhangi bir müdahale yapılmamaktadır. Bu işlemde cihazınıza korsan oyunların oynanmasını sağlayacak bir versiyon yüklenmektedir. Daha açık bir ifadeyle Sony korsan oyunların önüne geçebilmek ve orijinal oyunların satılmasını sağlamak için oyun konsollarına engelleyici bir yazılım yüklemektedir. İşte bu yazılımın Ps3 Kırma Fiyatı ile etkinliği ortadan kaldırılarak yerine düşük bir versiyon yüklenerek cihaz korsan oyunları oynatabilir bir hale getirilmektedir. Bu işlem yaklaşık olarak 2 saatte tamamlanmaktadır. Çok uzun süren bir işlem olmadığı için hızlı bir şekilde işlemin gerçekleşmesini sağlayarak istediğiniz oyunları hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Böylece oyunlara vereceğiniz büyük paralar da cebinizde kalmış olur. Şu anda piyasadaki bütün playstation modellerinde downgrade olarak ifade edilen versiyon düşürme işlemiyle korsan oyunların oynanması mümkün olabilmektedir. Ancak fat kasa tipinde seri kodu CECHA, CECHB, CECHC, CECHD, CECHE, CECHF, CECHG şeklinde biten modellerin şu anda kırılamadığını belirtmemiz gerek. Bunun yanında slim modelde date code kısmında 1C ve 1D yazan modellerin de henüz kırılamadığını belirtelim. Kısa bir süre sonra bu modellerde de kullanıcıların korsan oyunları oynayabileceklerini söyleyebiliriz.

Playstation Servisi

Ps3 Kırma Fiyatı

Playstation 3 kırma işlemi çok riskli bir işlemdir. Cihazın yazılımına bir müdahale söz konusu olduğu için ciddi sıkıntılarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu nedenle bu işlemi kendiniz yapmaya çalışmak yerine bildiğiniz ve işinde uzman olan bir yere yaptırmanız çok önemlidir. Yaptırdığınız yerin bu konuda uzman olmasına çok dikkat etmelisiniz. Size cihazınıza gelebilecek zararlara karşı garanti verebilmesi gerekmektedir. Bu garantiyi veremeyen yerlerde ps3 oyun yükleme işlemi yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz. Aksi takdirde cihazınız kullanılamayacak duruma geldiğinde çok pişman olabilirsiniz. Siz de güvendiğiniz bir yerde bu işlemi gerçekleştirerek hemen onlarca oyunu konsolunuza yükletebilirsiniz.

 Bir Oyun Fiyatına Ps3 Kırdırma

Günümüzde piyasada bir oyunun 120-130 TL’den başladığını varsayarsak ps3 kullanıcıları için düzenli olarak yeni oyunlar oynamak neredeyse imkânsız olmaktadır. Bu durumda kullanıcıların imdadına ps3 kırdırma işlemi yetişmektedir. Ps3 kırdırma işlemi sayesinde kopya oyunları dilerseniz ps3’ünüz hafızasına atarak dilerseniz de USB bellekle cihazınıza bağlayacağınız bir harici hard disk yardımıyla oynamanız mümkün olabilmektedir. Şu an ps3 kırdırma fiyat olarak 100TL den başlamaktadır. Dilerseniz kırdırdığınız ps3’ün içine oyun da yükletme şansına sahipsiniz. Yüklettiğiniz oyun miktarına göre kırdırma işleminin fiyatı 140-150 liraya çıkmaktadır. Bu da neredeyse bir oyun fiyatına hem ps3’ünüzü kırdırıp hem de birçok oyunu oyun konsolunuzun içine yüklemek anlamına gelmektedir.

ps4 servisi

Birçok Oyunu Oynama Şansına Sahip Olun

Ps3 kırdırma işlemi sayesinde piyasada bulunan son oyunlar da dâhil hemen hemen bütün oyunları oynayabilirsiniz. Böylece çok farklı oyunları oynayarak çok farklı deneyimler yaşama şansına da sahip olacaksınız. Oyun fiyatlarından dolayı bu daha önce pek mümkün değilken çok makul bir ps3 kırma ödeyerek artık bu mümkün olabilmektedir. Ancak bunu yaptırırken bu işin ehli birine yaptırmanız gereklidir. Ps3 kırdırma işlemi oldukça riskli bir işlem olduğu için oyun konsolunuza zarar verme durumu olabilir. İşin uzmanı bir kişi tarafından yapıldığı sürece ps3 kırdırma işleminde riskli herhangi bir nokta bulunmamaktadır. Artık bundan sonra birçok oyunun keyfini sürmek kalıyor. Bunun için yapmanız gereken cüzi bir ücret karşılığında ps3’ünüze gerekli müdahalenin yapılarak içine istediğiniz oyunları attırmak olacaktır.