PS4 Teknik Servis

PS3 Sarı Işık Sorunları

Playstation oyunları genellikle erkek çocukları ve yetişkin erkekler tarafından oynanan oyunlardır. Cihazların bazı zamanlarda arızalanması oynayan kişilerin moralini bozsa da Ps3 tamir servislerinden yardım alarak yine oynamaya devam edebilirler.

Playstation 3 modellerinde sarı ışık sorunu neden kaynaklanır, evinizde bu hatayı kendi imkanlarınız ile nasıl tamir edebilirsiniz. Bu sorundan nasıl kurtulabilirsiniz, biraz ipuçlarından yararlanmanızı dileriz.

Playstation 3 Sarı Işığı Neden Verir?

Genellikle eski tip ps3 konsol modelleri kötü yapıda üretilmiş Playstationlar olarak bilinmektedir. O yüzden sık sık sarı ışık arızası vermektedir. Çoklukla aşırı kullanmaktan dolayı oluşan bu arıza verdiği Ps3 sarı ışık tamiri ihtiyacı duymaktadır.

Sarı ışık arızasına neden vermemek için Playstationda çok uzun süre cihazınızı hiç dinlendirmeden oynamayın. Arada bir fişini çekerek dinlendirmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır. Bir müddet dinlenen cihaz ile daha rahat oyun oynayabilir sarı ışık arızasıyla karşı karşıya kalmazsınız.

Playstation Arızalarında Tamirci

Playstationlarda arızalar meydana geldiğinde sadece bu cihazların tamirini yapan yerlerden yardım almanız akıllıca olacaktır. Dijital cihaz tamiri yapan yerlerin hepsi bu cihazların tamirinden anlayabilse de yine de uzmanından yardım almak ve Playstation 3 tamiri yaptırmak için yerini bulmak daha önemlidir.

Playstation tamiri yapan yerler arasında en kaliteli malzeme ve işçiliği, uygun fiyata mavi ışık hatalarını, sarı ışık hatalarını, ps3 kol tamiri, ps4 kol tamiri, ps3 çip taktırma işlemlerini de yapıyoruz.