İxir Playstation – Ps3 Servis konusunda yıllardan gelen tecrübe ile garantili olarak türkiyenin her yerine tamir hizmeti sunmaktadır.

Ps3 Servis

İxirplaystaion servisi olarak 10 yıldır bakım, onarım, teknik servis alanında hizmet vermekte olan firmamız yakinen takip ettiği bilişim alanındaki yeni gelişmeleri uygulamakta, profesyonel anlamda sizlere hizmet verme gayreti içerisindedir. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de satış rekorları kıran Ps3 Servis güncellemelerden, oyun oynama yoğunluğundan veya satın alınırken teknik hatalardan dolayı arıza görebiliyor. Hassas bir cihaz olması dolayısı ile sürekli sorun çıkaran bir yapıya bürünebilmektedir. Sorun oluşturan bazen bir yazılım hatası bile olabilmektedir. İşte tam burada devreye firmamız yetkileri girebilmektedir. Playstation teknik servis elemanlarımız ile sorunlara hızlı bir şekilde çözüm getirebilmekteyiz ve sizi oyun zevkinizden mahrum bırakmamak için olağan gücümüzle çalışmaktayız.

Playstation Servisi

7/24 saat firmamızın iletişim numaralarından veya sitemizde bulunan canlı destek ekibimizle birlikte sorunlarınızı teknik servis personelimize ulaştırmaktayız. Teknik servis elemanlarımızla cihazınızın sorunlarını tespit ederek sizlerin de onayı doğrultusunda ve piyasanın en düşük fiyatını size vererek çözüm üretmekteyiz. Müşteri memnuniyeti kurumsal bir kavramla ele alan alanında profesyonel ekimizle sizlere en iyi fırsatı ve avantajları sunmaktan onur ve kıvanç duymaktayız. Onarım ve bakımı teknik servis elemanlarımızca yapılan Ps4 tamiri firmamızın kendi verdiği 6 aylık garanti süresince her türlü soruna yönelik ücretsiz hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Firmamız teknik servis elemanları ile Türkiye’nin her iline hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekte vermeye devam etmektedir.