Ps3 Tamir

1995 yılından bu yana 300 milyonun üzerinde bir satış rakamına ulaşarak muhteşem bir başarı yakalayan playstation bütün oyun severlerin gönlünde taht kurmuştur. Her yeni çıkardığı konsolla oyun dünyasına müthiş yenilikler getiren Sony, şu anki amiral gemisi konumunda olan ps3 ile zirvedeki yerini koruyor. Bu kadar muhteşem oyun konsollarının üretilmesine karşın her elektronik cihazda olduğu gibi ps3’lerde de arızalar meydana gelebilmektedir. Servisimiz yaşadığınız her türlü arızada ps3 tamir ile size hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Playstation Servisi

Sık Karşılaşılan Ps3 Arızaları

Sony her ne kadar oldukça dayanıklı ürünler üretse de zaman içerisinde ister istemez bazı sorunlar ve arızalar meydana gelebilmektedir. Ps3 oyun konsolunda en sık karşılaşılan sorunların başında sarı ışık ve kırmızı ışık hataları gelmektedir. Bu hataların çözümü konusunda servisimizden destek almanız sorunun en kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır. Bunun yanında CDROM arızaları, anakart arızaları ve lens arızaları da ps3’lerde gördüğümüz başlıca arızalardandır. Gene bu sorunlar için de servisimizle iletişime geçtiğinizde sorununuz uzman personelimiz tarafından ps3 tamir ile çözüme kavuşturulacaktır.

Downgrade İşlemleri

Çoğu oyun sever maddi yetersizlikler nedeniyle çok pahalı satılan ps3 oyunlarını alma imkânı bulamamaktadır. Bu nedenle ps3’e versiyon düşürme işlemi yapılması gerekmektedir. Ancak bu işlem oldukça riskli olduğundan konuyla ilgili uzman bilgisine sahip olmayan kişiler tarafından yapılması ps3’üne zarar verebilir. Uzman personelimiz servisimize getirmiş olduğunuz ps3’ünüze downgrade işlemini hiçbir zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Bu işlem sonunda artık ps3’ünüzde istediğiniz oyunu para vermeden oynama şansına sahip olabilirsiniz.

Ps3 Sorunlarınıza Servisimizde Çözüm Bulun

Yıllarca sektör içinde varlığını sürdüren servisimiz binlerce ps3 tamiri gerçekleştirerek ps3’le ilgili oluşabilecek her türlü arızayla ilgili gerekli bilgi ve donanıma sahip olmuştur. Böylece ps3’ünüzde hangi sorun oluşursa oluşsun servisimize geldiğinizde sorununuz çözüme kavuşacaktır. Müşterisinin cebini her zaman düşünen servisimiz ps3 tamir konusunda olabilecek en uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. Böylece servisimizden aldığınız hizmetin ücretinin en uygun ücret olduğundan emin olabilirsiniz. Siz de bu kusursuz hizmetten faydalanmak isterseniz servisimize bekliyoruz.