PS3 Tamiri Fiyatları 2017

Oyunların her geçen gün gelişime ihtiyaç duyması yeni cihazların ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Köklü bir geçmişe ve hala gelişmeye devam eden PlayStation oyun aleminde ilk konsol oyunları arasında bilinmektedir. Oyunseverler için her yeni bir PlayStation modeli her zaman merakla beklenen bir ürün olmuştur. Bazen her yeni çıkan teknolojik ürün beraberinde yeni bir teknik sorunu ya da kullanıcı sorununu beraberinde getirmektedir.

PS3 çıktığı zamanın en iyilerindendi. Her teknolojik alette olduğu gibi üründe kullanıcıdan kaynaklı bazı sorunlar yaşanabilir. Böyle bir durumda PS3 tamiri hakkında bilgisi olamayan birine veya internetten araştırarak çözüm bulmaya çalışmak bazen üründe geri döndürülemeyen hasarlara yol açabilir. PS3 tamiri sanıldığı kadar kolay bir iş değildir ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer siz de bu sorunları yaşıyorsanız PS3 tamiri konusunda uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımıza güvenebilir ve ürününüzün her aşamasında bilgi alabilirsiniz. Uzun zamandır kendini kanıtlamış olan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Müşterilerimize güler yüzle hizmet verilmektedir.

ps4 tamiri

Firmamıza gönderdiğiniz ürününüzü 3 iş günü gibi hızlı bir süre içinde teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca PS3 tamiri konusunda bize gelen ürünlere ücretsiz hasar tespit çalışması yapıp müşteriyi bilgilendirmekteyiz. Size ürün hakkında bilgiler verilir ve onayınız alındıktan sonra uzman kadro ekibimiz ürünle ilgili tamir çalışmalarına başlar. Ayrıca üründe kullanılan her parça orijinal olmakla beraber firmamız tarafından garanti altındadır.