Ps3 Tamir Fiyatları

Ps3 cihazları ile ps4 cihazları birbirlerinden farklı özelliklere sahiptir. Teknolojide ki gelişmeler bu her iki cihazında teknolojik değişikliklerle üretildiklerini kanıtlar niteliktedir. Cihazların üretiminde böyle bir farklılık gözlenirken meydana gelen arızaların çözümünde aynı yolların tercih edilmesi kabul edilemez bir hakikattir. Ps3 cihazlarında karşılaşılan sorunlara aşağıda yer verilmiştir.

Ps3 Cihazlarında Sık Karşılaşılan Sorunlar Nelerdir?

Açma kapama butonundan kaynaklanan sorunlar: Buton basılı iken cihaz sesli uyarı mesajı verir.
Görüntüde netlik kaybı
DVD veya diskin oynatılamaması sorunu
Video’da ki görüntü boyutunun tv ekranı ile eşleşmemesi
Ekran renginde ortaya çıkan farklılık
Sesten kaynaklanan bozukluk
Müzik dosyalarının yürütülememesi
Ağ bağlantısı sorunu
İnternet bağlantısı testi sırasında sunucu ile bağlantı kurulamaması
Sistemin diski tanımaması
USB aygıtının düzgün çalışmaması
Cihazın USB’yi algılayamaması
Kablosuz kumandayı cihazın algılayamaması
Kumandanın düzgün çalışmaması ve titreşmemesi
Kumandanın kullanılmadığında şarjın hızlı bir şekilde azalması
Ekran donması
Güç göstergelerinin kırmızı ve yeşil uyarı vermesi
İçeriğin sistem tarafından tanınmaması
Ps3 cihazlarında genel olarak karşılaşılan problemler yukarıda ki gibi olup bu problemlerin ve diğer tüm problemlerin çözümünde siz değerli Ps3 kullanıcılarının cihazlarınızı teslim edebileceğiniz kaliteli adres Ps3 Tamir Fiyatlarıidir.

Ps3 Tamir Fiyatlarıi Problemlere Nasıl Çözüm Yolu Bulur?

Ps3 Tamir Fiyatları hizmeti ile uzmanlarımız cihazlarda varolan sorunu doğru algılayarak işe başlar. Bununda öncesinde müşterilerin cihazları hakkında ki şikayetlerine kulak verilir. Şikayetten kaynaklanan sorunun tespiti için cihaz kontrol edilir. Kontrolden müşterinin iddia ettiği gibi bir sonuca varılırsa sorunun kaynağı araştırılır ve bulunur.

Varolan problemin çözümüne sorunun kaynağından başlanır. Arızanın tamir ile giderilmesi ihtimali yüksek ise parça değişikliğinden önce cihazın tamiri yapılır. Tamirin ardından cihaz düzgün çalışıyorsa en az masrafla cihazın müşteriye teslimatı gerçekleştirilir. Fakat düzgün çalışmıyor ve hala arıza veriyorsa parça değişikliğine gidilerek değiştirilen parça yine Sony parçası olup cihazın verimli bir şekilde çalışması sağlanır. Ayrıca olası problemlerin tekrar yaşanmaması adına Ps3 Tamir Fiyatları bakım ve onarım hizmeti alınmaya devam edilebilir.

Ps3 Tamir Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir