NOT: SON YAPILAN GÜNCELLEMELER SEBEBİYLE ŞUANDA PS4 KIRMA YAPILMAMAKTADIR. PS4 KIRMA İŞLEMİ HAKKINDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİCEK.

Ps4 Kırıldımı 2017

Ps4 Kırma 2017 + Ps4 Oyun Yükleme

ps3 kırma

Ps4 oyun konsolları sayesinde insanlar müthiş oyun deneyimleri yaşayabilmektedir. Ancak iş farklı oyunlar oynamaya gelince maliyet oldukça fazla olmaktadır çünkü oyunların fiyatları ciddi derece yüksek olmaktadır. Bu durumda eğer farklı oyunları oynamak istiyorsanız ps4 kirma işlemi yaptırarak bu oyunları oynayabilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Böylece bir defa kırma işlemi için ücret vererek her oyun için tek tek ücret ödemenize gerek kalmayacak. Ancak her ps4 modeline kırma işlemi gerçekleştirilememektedir. Sony, her modelinde sistemini daha da geliştirerek kırılmaya karşı tedbir almaya çalışmaktadır. Buna rağmen şu anda ps4 Kırıldımı2017 sayısının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Kırılamayan in de zamanla kırılabileceğini söylememiz mümkün.

Tüm Ps4 Modelleri Kırıldı ! Hemen Arayın !

Fat kasalar ps4’ün çıkan ilk kasa modeli olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle bu serinin birçok modelinin kırılabildiğini söylememiz gerek. Seri numarasının son kısmındaECHH, CECHI, CEHJ, CECHK, CHECL, CHECM, CHECN, CHECO, CECHP, CECHQ yazıları olanşu anda kolaylıkla kırma işlemi gerçekleştirilebilen dir. Hala kırılamayan se seri numarasında CECHA, CECHB, CECHC, CECHD, CECHE, CECHF, CECHG yazılarını içeren dir. Bu in de yakın zamanda ps4 Kırıldımı listesinde yerini alacağını söyleyebiliriz.

Ps4 Kırıldı mı?

Slim kasaların da hemen hemen bütün inin şu anda kırılabildiğini söylememiz mümkün. Şu anda 20XX şeklindeki slim in kırılma işlemleri yapılarak bu oyun konsollarında korsan oyunların oynanmasına olanak tanınmaktadır. Date code kısmında 1A, 1B, 6A, 6B, 6C, 6D, 7A, 7B, 7C, 7D, 8A, 8B, 8C, 8D, 9A, 9B, 9C, 9D, 0A, 0B, 0C, 0D kodları yazan slim kasaların şu anda kırılma işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. 1C ve 1D koduna sahip slim kasaların şu anda kırılma işlemleri gerçekleştirilememektedir ancak çok yakın zamanda bu koda sahip kasaların da kırılabileceğini söylemeliyiz.

Super slim kasalar ps4’ün en son çıkan kasa türüdür ve uzun süre bu kasa türünün kırılması mümkün olmamıştır. Ancak geliştirilen tekniklerle bu kasa türünün de Kırıldımı ps4 i arasındaki yerini aldığını söyleyebiliriz.