Ps4 Kol Tamiri Fiyatları

ps4 kol tamiri
ps4 kol tamiri

Ps4 oyunlarını oynayabilmek için mutlaka joystick adı verilen kollara sahip olmanız gerekmektedir. Bu kollar aracılığıyla oyunu kontrol etme fırsatına sahip olabilmektesiniz. Bu kollarda yaşanan arızalar oyun zevkinizin yarıda kesilmesine sebep olabilmektedir. Bu nedenle kollardaki arızaların hemen giderilmesi gerekmektedir. Bunun için yapılması gereken servisimizden ps4 kol tamiri hizmeti almak olacaktır. Uzman personelimiz hızlı bir şekilde kolunuzdaki problemin ne olduğunu belirleyerek çok kısa bir sürede tamir işlemini gerçekleştirecektir. Böylece siz de oyun zevkinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Ps4 Kol Tamiri

Ps4 kol fiyatları oyun konsolu ve oyun fiyatlarında olduğu gibi oldukça yüksek ücretler ödenerek alınan aksesuarlar’dır. Bu nedenle her kol arızasın da insanlar yeni bir kol alacak maddi imkâna sahip olamamaktadır. Bundan dolayı da Ps4 kol arızalarında insanları yeni bir kol almak yerinde koldaki arızayı tamir ettirme yoluna gitmektedir. Böylece koldaki arızayı çok daha uygun bir maliyete halletme şansını yakalamaktadır. Ps4 Kol Tamiri işleminde fiyatlandırma arızanın durumuna göre değişmektedir.

Değiştirilmesi gereken parçanın fiyatına ve gerçekleştirilecek işlemin detayına göre farklı fiyatlar çıkabilmektedir. Fiyat bilgisi verilebilmesi için öncelikle arıza tespitinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Servisimiz arıza tespitinin ardından ps4 kol tamiri fiyatları hakkında size detaylı bilgiyi verecektir. Arıza tespiti ve fiyat bilgilendirmesi için servisimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Garantili Ps4 Kol Tamiri

playstation 4 tamiri

Playstation dünyası geliştikçe bu işle ilgili uzman olduğunu iddia eden birçok kişi satış ve tamir işlemi yaptığını söyleyerek insanlar üzerinden para kazanmaya çalışmaktadır. Bu tür insanlar birçok kişiyi bu şekilde mağdur ederek konsollarındaki arızaları gidermeden onlardan ücret almaktadır. Bu nedenle tamir için gittiğiniz servisin bu işte uzman olması çok önemlidir. Aksi takdirde mağduriyet yaşayabilirsiniz. Servisimiz yılların getirdiği tecrübeyle bu sektörde oldukça önemli bir yere gelmiştir. Servisimize getirmiş olduğunuz arızalı kollar profesyonel ekibimiz sayesinde incelenerek garantili ps4 kol tamiri işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylece tamir edilen parçada oluşabilecek sorunlar servisimiz tarafından ücretsiz bir şekilde giderilerek mağdur olmanızın önüne geçilmiş olacaktır. Bu da aynı sorun için tekrar ücret ödemenizin engellenmesi anlamına gelmektedir.