PS4 Tamiri

Ps4 Mavi Işık Hatası Tamiri

Cihazınızı elinde günlerce bekletmeden, bozulan cihazınızın sorunu ne durumda olursa olsun, bıraktığınız andan itibaren kısa sürede teslimatını yapabiliyoruz. Hard disk veri kurtarma işinde fan sorunlarına kadar, cihazınızı en ince problemine kadar inceleyerek, sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz. Bu kadar geniş destek sunabilen firmamız, siz değerli müşterilerimizi playstation tamiri konusunda hiçbir zaman yalnız bırakmamak adına 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti sunmaya devam etmektedir. İnternet üzerinden online ve ücretsiz şekilde yer alan müşteri danışmanları ile günün istediğiniz saatinde sizlere hizmet verebiliyoruz. Personelimiz bu hizmetleri, büyük bir sevgi ve özveri ile vermeye devam etmektedir. Bozulan cihazlarınızın Ps4 tamiri için bizleri tercih edebilirsiniz

Mavi Işık sorunu

Hızla artan oyun sektörü, günümüzde vazgeçilmez duruma gelmiştir. Bu tarz oyunların en başında ise playstation oyunları yer almaktadır. Bu eğlenceli oyunları bilgisayar tabanlı olmalarından dolayı çeşitli arızalar verebilmektedir. Bunlardan bir tanesi de cihazda gözüken Ps4 mavi ışık hatasıdır. Bu sorunun da üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu tarz bir arıza durumu yazılımsal sorunlardan kaynaklanabilmektedir.

Yazılımsa Problemler

Cihazda görülen arızalarda anında müdahale etmek gerekmektedir. Böyle bir işlem cihaz sahiplerinin üstesinden geleceği bir durum değildir. Böyle bir problemle alakalı, internette çeşitli çözüm önerileri yer almaktadır. Bu çözüm önerilerini uygulayan kişilerin birçoğunun, cihaza daha ağır hasarlar verebilmektedir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmadan hemen Ps4 teknik servis alanında hizmet veren uzman kişiler ile iletişime geçmeniz gerekir.