Playstation 4 Pro Servisi

10 Kasımdan itibaren Amerika’da satışa sunulan ps4 pro ile artık oyunların görüntü kalitesinin çok daha gerçekçi olabileceğini söyleyebiliriz. Sony, bu modeliyle 4k teknolojisini artık oyunlarda kullanmaya başladığının müjdesini vermiş bulunuyor. Siz de bu cihaza sahip olarak bu deneyimi yaşama şansına sahip olabilirsiniz. Bu cihazda yaşayabileceğiniz sıkıntılarda ps4 pro servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sektörde güvenilir bir konumda olan servisimiz cihazınızdaki sorunu kolay bir şekilde çözüme kavuşturacaktır. Oyun severler için en önemli şeylerden biri de yaşanan arızaların uygun fiyata çözüme kavuşturulabilmesidir. Ancak bazı servisler olmadık masraflar çıkararak müşterisini büyük maddi sıkıntılara sokabilmektedir. Servisimizdeki uzman personellerimiz cihazınızda meydana gelen arızayı en hesaplı bir şekilde çözüme kavuşturmanın yollarını aramaktadır. Böylece müşterilerimiz ps4 pro tamir hizmetimizle olabilecek en uygun fiyata cihazlarını tamir ettirme şansını yakalayabilmektedir. Eğer siz de fahiş servis fiyatlarından dert yanıyorsanız servisimizin uygun fiyat politikası sayesinde bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Böylece tamir masrafı için harcayacağınız parayla daha farklı ihtiyaçlarınızı karşılama fırsatı bulabilirsiniz.

Playstation Servisi
Playstation Servisi

Ücretsiz Arıza Tespiti

Bazı firmalar arıza tespiti yapmak için ücret talep edebilmektedir. Bu da müşteri için fazladan masraf anlamına gelmektedir. Eğer tamir masrafı yüksek çıkarsa müşteri tamiri yaptıramadığınız da arıza tespiti için verilen ücret de boşa gitmektedir. Servisimiz bu konuda müşterilerinin mağdur olmaması için ücretsiz arıza tespiti hizmeti vermektedir. Arıza tespitinin ardından müşteriye cihazındaki yaklaşık servis ücreti konusunda bilgilendirme yapılır. Eğer müşteri tamir işlemine onay verirse işlem gerçekleştirilir. Bu hizmetimizden faydalanmak için siz de servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Servisimiz ikinci el ürün satışıyla da müşterilerinin hizmetindedir. Müşterilerin farklı sebeplerle yeni cihaz almasından dolayı servisimiz tarafından satın alınan ikinci el oyun konsolları servisimiz bünyesinde kontrolleri sağlanarak 1 yıl servisimizin garantisi altında satışa sunulmaktadır. Eğer maddi olarak yeni bir cihaz almaya gücünüz yetmiyorsa ps4 pro servis garantisi ve kalitesiyle ikinci el bir oyun konsolu alarak oyun oynamanın tadını yaşayabilirsiniz. Playstation’un renkli dünyasına katılmak isterseniz servisimizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.