PS4 Servisi | Playstation 4 Servisi , PS4 Servis , Playstation 4 Tamiri , Ps4 Tamir İXİR Playstation 6 Yıllık Tecrübesiyle Hizmet Vermektedir.

İxir Playstation Playstation Servisi
İxir Playstation Playstation Servisi

PS4 Servisi

Sony’nin en son çıkardığı Play Station modeli olan PS 4 için, PS4 Servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. 6 yıllık kurumsal bir firma olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. PS 4 ürünleriniz her teknolojik ürün gibi arıza yapabilir ve sorunlar çıkarabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken güvenilir, kaliteli ve alanında uzman kişi ve kurumlara danışmaktır. Yılların verdiği tecrübe sayesinde çok sayıda tamir ve onarım işlemi yapmış bulunmaktayız. Karşılaşabileceğiniz bütün problemler hakkında daha önceden tecrübe sahibi olmamız, çözümün en doğru ve en uygun fiyatla sizlere aktarılması konusunda en büyük yardımcımız. Çoğu PS 4 servisi bu işi amatörce yapmaktadır. Bunun dışında yetkili servisler de işi çok fahiş fiyatlara yaptıkları için pek uygun değildir. Amatörlerden ayrılan ekibimiz, uzman kadrosu ve profesyonel çalışma ekibiyle sizlere en uygun hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Teknolojik ürünlerde gerek fabrika hatası gerekse daha sonradan kullanıcı kaynaklı birçok hata mevcut olabilir. Bu sorunlardan birkaçını Ps4’ler için görüntü gelmeme, mavi ışık problemi ve de grafik görüntü problemi şeklinde sıralayabiliriz.

Ps4 Servisi olarak bu sorunların üstesinden en doğru şekilde geleceğimizin güvencesini sizlere vermekteyiz. Türkiye’nin her yerinden gönderebileceğiniz ürününüzü önce uzman ekibimiz kontrol ediyor. Arızasını tespit ediyor, daha sonra da sizlere ulaşarak cihazın durumu hakkında bilgi veriyor ve de onayınız doğrultusunda tamir, onarım işlemine başlıyoruz. Bu işlem de kaliteli ve uzman kadromuzla yapılırken, fiyat açısından da kalite açısından da müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Onarım işleminden sonra cihazınızı size teslim ediyoruz. Cihazınızı size teslim ettikten sonra belli bir süre için garanti kapsamına alıyoruz cihazınızı. Bu süre parça veya işleme göre değişmektedir. Fakat daha önce de bahsettiğimiz gibi müşteri memnuniyeti bizim için her zaman birinci plandadır. Bu yüzden sizleri memnun etmek, cihazınızı en doğru şekilde tamir etmek bizim için çok önemlidir. Kazandığımızın paranın hakkını vermek, sizlere doğru hizmet vermek, firmamızın ana ilkesidir. Bizi tercih ettiğiniz takdir çok memnun kalacaksınız.