Ps4 Slim Tamiri

Playstation oyun konsolunun, oyun dünyasına çok farklı bir soluk getirdiği su götürmez bir gerçek. Serinin son ürünü olan ps4 slim modeli de oyun severlere çok keyifli anlar yaşatmayı vadediyor. Ancak konsollarda yaşanan arızalar can sıkabiliyor. Bu arızalar ps4 slim tamiri hizmeti veren servisimizle artık sorun olmaktan çıkıyor. Siz de karşılaştığınız arızalarda sitemizden arıza kaydı oluşturarak hızlı bir şekilde teknik personelimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

ps4 tamiri

Paravan Servislere Dikkat

Bazı kişiler kendilerini servis olarak tanıtarak cihazınızı tamir edebileceklerini söylemektedir. Bu kişiler sizden aldıkları arızalı cihazların tamirini başka bir serviste gerçekleştirip tamir ücretinin yanında komisyon da almaktadır. Bu durumda sizden çok daha fazla para çıkmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için Ps4 slim onarım işlemi için servis seçimine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde bu kişilerin haksız kazanç elde etmelerine olanak sağlamış olursunuz.

Mavi Işık Hatası

Sony yapmış olduğu açıklama da üretilen ps4 oyun konsollarının bir kısmında mavi ışık hatası alındığını ifade etti. Oyun konsolunda mavi ışık hatası alındığında cihaz kendini kilitleyebilmekte ve ekrana görüntü vermemektedir. Bu durumda sorunun çözümü için servisimizle iletişime geçmeniz faydalı olacaktır. Böylece cihazınızda bulunan mavi ışık hatası çözümlenerek cihazınızın tekrar çalışması sağlanacaktır.

Yedek Parça ve Aksesuar

Uzun yıllardır oyun konsolları üzerine hizmet veren servisimiz her türlü yedek parça ve aksesuar desteğinde bulunmaktadır. Garantili yedek parça satışı sayesinde cihazlarınızda gerçekleştirilen parça değişimlerinde de en uygun fiyata garantili tamir işlemi fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun yanında Ps4 slim kolu, kablo vs. gibi birçok aksesuarı da servisimizden temin etmeniz mümkün olabilmektedir. Bu da oyun konsolunuzdan çok daha fazla verim alabilmeniz anlamına gelmektedir.

Ps4 Slim Servis Hizmeti

Ps4 slim cihazlarınızda yaşayacağınız her türlü sorunda kaliteli bir servis hizmeti almak istiyorsanız teknik servisimize arıza bildirimi yapmanız yeterli olacaktır. Güler yüzlü personelimiz cihazınızdaki arızayı tespit edip onarımını gerçekleştirecektir. Siz de bu ayrıcalıklı ps4 slim servisi hizmeti için servisimize uğrayabilir, tamirle süreciyle ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.