ps4 tamir servisi

Ps4 Tamir

PlayStation tamiri mevzusunda senelerdir en iyi hizmeti sunan şirket olarak PS4 tamiri mevzusunda garantili hizmet sunmaktadır. PS4 oyun keyfinizin yarıda kalmasına yol açan ve bu değerli aleti verimli bir halde kullanmanızı engelleyen her türlü sorununuzda firmamıza başvuru edebilir ve bu probleminin süratlica çözülmesini sağlayabilirsiniz.

PS4 mevzusunda kullananların yaşadığı sorunlar içersinde çip problemi da yer verilmiştir. Bu sorun üretimden kaynaklanabildiği gibi kullanım yanlışlıklarından da kaynaklanmaktadır. Ekibimiz tarafından mesele tespit edildikten hemen sonra çip değişim işlemü gerçekleştirilmektedir. Böylece aygıtı çalıştırmanıza engelleyen bu önemli sorundan kurtulmanız mümkün olabilir. Gene PS4 tamir mevzusunda en çok başyaralanan konulardan olan PS4 anakart tamiri konusunda da garantili hizmet sunmaktayız. Cihazı çalıştıran donanımların üzerinde yer aldığı anakartta yaşanmış olan bütün problemler uzman ekibimiz tarafınca çözüme kavuşturulmaktadır. Anakartta yaşanmış olan problem diğer donanım unsurlarını da etkileyebileceği hedefiyle bu mevzuda ustalaşmış yardım almanız zorunludur. Ekibimiz tarafınca anakart onarımı gerçekleştirilmekte ve tüm denemeler yapılarak aygıt teslimi uygulanmaktadır. Firmamıza PS4 onarım mevzusunda gelen sorunlardan bir tanesi de harddisk arızasıdır. Her PS4 aletinin belirli oranda harddiski mevcuttur. Buraya gerek müzik, cideo şeklinde multimedya unsurları lüzum de PS Network üzerinden indirdiğiniz oyunlar kaydedilmektedir. Ek olarak kayıtlı bütün işlemler de burada yer almıştır. Yaşanmış olan harddisk sorununda uzman ekibimiz tarafınca garantili onarım prosedürü gerçekleştirilmektedir. Ek olarak PS4 fan ve besleme arızası adında olan hata da süregelen bir halde görülmektedir. Aletin uzun çalışmasında ısınmasını engellemesi için yer edinen fanlar zaman içersinde tozlanmakta ve bozukluk vermektedir. Bu sorunda fan ve besleme nedenlerını onarım etmekte veya gerektiği halde değişim işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu mevzuda da hızlı bir halde hizmet sunmaktayız. Sony tarafınca üretilen ve oyun tutkunlarının vazgeçemediği konsol PlayStation dünyada maksimum satan konsol serisi olarak gösterilmektedir. Son olarak piyasaya sürülen PS4’te dünyanın hemen her bölgesinde satılmakta ve satış rakamlarıyla ilgi çekmektedir. PS4 oyun konsolunda yaşanmış olan arızalar ise kullanıcıların oyun keyfini bölmektedir. Üretim aşamasından kaynaklanan yada yanlış kullanım neticesinde oluşan biroldukça mesele bulunmaktadır.

PS4 Teknik Servis

Firmamız kurulduğu günden bu yana çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır. PS4 tamir hizmetine en fazlaca gereksinim duyulan konulardan biri de CD okuma arızasıdır. Bu sorunda PS4’e yerleştirdiğiniz CD’ler okunmamaktadır. Böylece oyunlar açılmamaktadır. Bu önemli problemle alakalı uzman ekibimiz tarafınca garantili servis hizmeti sunulmaktadır. Hem de bazı cihazlarda CD alıp vermeme arızası yaşanmaktadır. PS4’e taktığınız oyun CD’sini alan aygıt tekrar çıkarmak istediğinizde sorun vermektedir. Bu sorun da aletin CD gaslınden kaynaklanmaktadır. PS4 mevzusunda eksper ekibimiz tarafınca cihazın göz değişimi yapılmakta ve bu sorun çözülmektedir. Ek olarak firmamız tarafınca tamir edilen ürünler gerekli denetim işlemlerine naturel olarak tutulmakta ve bu şekilde teslim edilmektedir. Dış etkenlere bağlı olarak kasanın hasar görmesi ya da kasanın yüksek miktarda ısınması neticesinde önemli sorunlar ortaya çıkmaktadır. PS4 onarım mevzusunda firmamıza müracaatte tespit edilen kişiler genellikle cihazlarının çoğunlukla tozlanmasından şikayet etmektedir. Aletinızı servisimize getirerek tüm donanımlarının temizliğini yaptırabilirsiniz. Toz konusu donanım anlamında önemli problemlere yol açmaktadır. Kendi imkanlarınızla bu tozu temizlemeniz mümkün değildir. Bundan dolayı firmamıza müracaatte bulunarak aletinin ilk günkü benzer biçimde verimli bir halde çalışmasını sağlayabilir ve oyun keyfiniz katiyen yarım kalmayacak.

Kurulduğu günden bugüne kadar güvenli hizmet ilkesiyle hareket eden firmamıza PS4 onarım konusunda USB ve soket arızaları da geliyor. USB bağlantısı PS4 cihazları için son derece önemlidir. Joysticklerin bağlanması ve öteki cihazlarla bağlantı kurulması amacıyla bu girişler son aşfakat önemlidir. Yanlış kullanım sonucunda PS4 aletinızda USB arızası görülebilmektedir. Bu sorunda uzman ekibimiz tarafından sizlere yardımcı olunmaktadır. Ek olarak, PS4 Soketlerinde Tespit edilen arızalarında garantili onarım hizmeti sunmaktadır. PS4 aletinızı televizyona yada öteki cihazlara bağlamak amacıyla sarfedilen soketler zamanla aşınmaktadır. Soket arızalarında görüntü gelip gitmektedir. Bu sorunda kablolara ve bağlanılan cihaza daha çok zarar vermemek amacıyla bir an önce firmamıza başvuruda bulunmanız gereklidir.

PS4 içeren kullananların karşılaştığı sorunlar içinde yer alan soğutma modifiyesi mevzusunda da firmamız tarafından en iyi hizmet sunulmaktadır. PS4 aletinızın verimli ve uzun süre çalışması hedefiyle bu mevzuda servis hizmeti almanız gereklidir. Özellikle saatler boyunca aletinı kapatmadan oyun hazzı yaşam sürdürmek isteyenler için soğutma modifiyesi konusu son aşama önemlidir. PS4 tamir mevzusunda kablo sorunları da yaygın bir biçimde başvurulan mevzular arasında yer verilmiştir. Kullanılan kabloların devamlı katlanarak saklanması yahut çekiştirilmesi sonucu temassızlıklar meydana gelmektedir. Bu mevzu bir tek kablolara değil hem de cihazın girişine de zarar vermektedir. Bu tarz bir koordinat yaşamanız durumunda da firmamızdan garantili hizmet alabilirsiniz. PS4 kullananlarının en oldukca şikayet etmiş bulunduğu haller içinde yer edinen bir mevzu da kasa sorunlarıdır. PS4’ün tüm donanım aksamlarının yer aldığı kasada süre süre sorunlar göze çarpmaktadır.

PS4 sahibi kullanıcıların en çok şikayet etmiş bulunduğu problemlerden biri, PS4 görüntü gelmeme arızasıdır. Bu sorunu hayat sürdüren kullanıcılar, ekrana görüntü gelmemesinden şikayet etmektedir. Uzman ekibimiz tarafından hayatış olduğunız bu arızanın nedeni tayin edilerek hızlıca çözülmektedir. Bunun yanı sıra PS4 tamir hizmeti amacıyla en fazlaca başvurulan problemlerden bir tanesi de PS4 mavi ışık arızasıdır. çoğu zaman üretim aşamasındaki problemden meydana gelen bu arıza cihazı kullanmanızı engellemektedir. Bu sorunun çözümü için de firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Ekibimiz tarafınca yaşanmış olan sorunun kaynağı tespit edilmekte ve böylece tamir prosedürü gerçekleştirilmektedir. Yaşanmış olan bu arızalar amacıyla orijinal parçalar kullandığımızı da belirtelim. Böylelikle aynı problemle süratlica yine karşılaşmanız engellenecektir. En doğru prosedür, en doğru malzeme kullanılarak yapılmaktadır.

Evinde oyun coşkuı yaşam sürdürmek isteyen kullananların oyun hazzı çeşitli sorunlar nedeniyle yarım kalabilmektedir. Yalnız PS4’ün donanımı değil aynı zaman joystick şeklinde çsafha birimleri mevzusunda da sorunlar yaşanabilmektedir. Firmamız, PS4 tamir mevzusunda sizlere ücretsiz arıza belirlenmesi hizmeti sunmaktadır. Bunun aynı sıra ücretsiz kargo hizmeti ile de nerede olursanız olun cihazlarınızı onarım ederek adresinize gönderiyoruz. Bu değerli cihazınızı kararlı ellere teslim etmek, garantili parçaların kullanılmasını sağlamak, çözüm odaklı hizmet alabilmek ve hızlı bir şekilde sorununun çözümünü sağlamak amacıyla firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesinden vazgeçmeyen, uygun fiyat politikası belirleyen ve cihazlarınızda yaşanan problemlerı derhal çözen firmamız siz değerli müşterilerin hizmetindedir.

Ps4 Tamir
Etiketlendi:             

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir