ps4 tamiri

PS4 Teknik Servis

Sony’nin en güçlü oyun konsolu Playstation Pro’nun piyasaya sürüleceği şu günlerde 2013’de piyasaya sürülmüş oyun konsolu teknik servisi hakkında biraz konuşmak istedim. İlk yıllar sıkıntı yaşanılan Ps4 teknik servis şu günlerde akıllı hizmet politikası ile noksanlarından son derece kurtulmuş durumda.

Dünden Bugüne Ps4 Teknik Servis

Kullananlar bilir şundan üç dört sene evvel yaşadığımız sorunları şu günlerde görmüyoruz. Günümüzde Ps4 teknik servis çok büyük ilerlemeler elde etmiş durumda. Önceden geç kalan Ps’niz bugün gittiği gibi tetkik edilip, onayınızla birlikte hemen tamir işlemine girmekte ve en kısa sürede elinize geçmekte. Ücretsiz kargo ise ekstrasıdır. Türkiye’nin dört bir yanından anlaşmalı Yurtiçi Kargo aracılığı ile Ps’nizi teknik servise gönderebilirsiniz.

Başarısının Ardındaki Sır

Bugün Ps4 teknik servis bu başarıyı yakalamasında birkaç faktör vardır. Gerek sosyal medyadan gerek müşteri şikayetlerinden, kendi denetçileri ile yaptığı işleri iyi tetkik eden Sony bugün bu başarıyı yakalamanın hakkını alıyor. Teknik servis elemanlarından, yöneticilerine kadar bütün Sony ailesini tebrik ediyoruz.