Sony Playstation Servis

Sony playstation servis Avrupa genelinde hızlı bir şekilde müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Avrupa geneline yayılan bağımsız yetkili servis merkezi ülkemizde de şubeleriyle playstation cihazlarında ki arızaları gidermeyi amaç edinir. Sony’nin yetkili servis merkezi teknik belge, yazılım, yedek parça bilgisi ve kütüphanesi ile kişilere doğrudan bu unsurlara erişim imkanını sunmaktadır. Yanı sıra cihazların onarımına diar bütün araç ve gereçler firmamızın bünyesinde yer alır.

Kalifiyeli Sony playstation servis hizmeti uzmanları firmamızın sunduğu eğitimlere tabii tutulur ve uzmanlar firmamız tarafından eğitilir. Cihazların sorunlarını doğru algılama, sorunların çözümünde doğru araç gereci kullanma ve sorunu doğru bir şekilde çözme piyasada ki kalitemizi kanıtlar niteliktedir.

Bununla birlikte Sony teknisyenlerine yardım hizmeti sunmaktadır. Çünkü karşılaşılan sorunlarla olası problem yaşanması ihtimali göz önüne alınarak yardım masasından teknisyenlerimiz firmamızın mühendisleri ile bağlantı kurar ve cihazlara dair problemlerin çözümünde yardım alırlar. Bu doğrultuda biz müşterilerimize hızlı bir şekilde aynı zamanda nitelikli hizmet vermeyi amaç ediniriz.

Playstation Servisi

Cihazlarda Parça Değişimi

Cihazlarda parça değişimi için firmamıza getirilen arızalı cihazların teknisyenlerimiz tarafından kontrolleri sağlanır. Problem varsa en doğru şekilde bulunur ve problemin kaynağı araştırılır. Problemin kaynağının tespit edilmesinin ardından eğer cihazda ki arıza Sony playstation servis bakım ve onarım ile mümkün olacaksa cihazın tamir edilmesiyle cihaz verimli çalışmaya kavuşturulur. Ancak arızaya dair uygulanacak çözüm parçanın değişmesini gerektiriyorsa en doğru parça yine Sony ürünlerinden seçilir ve cihazın verimli çalışması sağlanır.

Firmamız teknisyenlerinin cihazlarda hemen parça değişimine karar vermemesi müşterilerimize ekstra bir masraf çıkmasına karşı önlem alınması ile açıklanır. Parça değişimi için tercih edilecek ürünün özelliklerine firmamızın web sitesinde yer alan ürünler kategorisinden bakılabilir ve konu ile ilgilenen teknisyenlerimizle birlikte parça seçiminde bulunulabilir.

Sony Kalitesi İle Problemlerin Çözümü

Gerek parça değişimi gerekse cihazlara uygulanacak tamire müşterilerimizi bilgilendirerek başlamaktayız. Müşterilerimizin bilgisi dışında cihazlara dair hiçbir şekilde müdahalede bulunmayıp müşterilerimizin onayları firmamızın değer verdiği ince bir konuyu temsil eder. Buna istinaden sizlerde playstation cihazlarınızda meydana gelen sorunların çözümüne bize başvuru yaparak ulaşabilirsiniz.