8002f1 F9 PS3 Süper Slim Error Fix

ps3-superslim-error-fix

8002f1 F9 PS3 Süper Slim Error Fix

PS3 kullanıcıları, cihazlarını bilmedik şekilde güncellediklerinde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu sorunlardan en önemlisi Wireless hatası olurken, entegre arızası nedeniyle cihaz ile kol arası bağlantı kaybolmaktadır. Bu da 8002f1 F9 PS3 süper slim error fix hatasını göstermektedir. Bu hata nedeniyle kablosuz Joystickleriniz entegre olmayacağı gibi cihaz tarafından görülmeyecektir. Bunun nedeni sadece yanlış yapılan güncelleme değil, ayrıca cihazların darbe ve hasar alması da yol açarken, nemli ortamlarda da bozulma ihtimali vardır.

8002f1 F9 PS3 süper slim error fix hatasının çözümü için uzmanlara başvurmanız gerekiyor. Aksi halde daha fazla bozulacağı gibi daha fazla masrafa girebilirsiniz. Playstation servisi konusunda 6 yıldan fazla deneyimli ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 2 yıla kadar garanti servis imkânı dahi sağlarken, cihazlarınız emin ellerde olacaktır.

8002f1 F9 PS3 süper slim error fix hatasını kısa sürede Avrupa standartlarına göre onaracak, istediğiniz adrese ücretsiz kargo hizmetiyle göndereceğiz. Fiyat ve servis hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir