Ağrı Playstation Servisi

agri-playstation-servisi

Ağrı Playstation servisi oyun konsollarınız için beklentilerinizin üzerinde kaliteli ve özenli bir servis imkanı sağlamaktadır. Cihazlarınızın arızalarında yeni bir ürün almak yerine onu, güvenilir ve garanti sağlayan bir firmaya tamir ettirmek hem bütçe açısından daha hesaplı hem de alıştığınız cihaza veda etmeden yeniden o konforu yakalamanız açısından verimlidir.

Oyun konsollarında gerek kullanım kaynaklı gerekse yazılım kaynaklı sorunlar oluşabilmektedir. Playstation servisi olarak oyun cihazlarınızdaki problemler tespit edilip alanında uzman personellerimiz tarafından gerekli işlemler yapılmaktadır. Firma yaptığı kaliteli onarımların yanında değer verdiğiniz ve başköşenize koyduğunuz oyun cihazlarınızın tamir, bakım ve onarımları için yaptığı işlemlerde 6 ay garanti fırsatı vermektedir.

İxir Playstation firmamızdan 0532 305 6282 veya 0212 278 0270 numaralı telefonlardan gereken desteği alabilir ve Playstation servisi için gönül rahatlığıyla teknik destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak için https://www.ixirplaystation.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir