Malatya Playstation Servisi

malatya-playstation-servisi

Malatya Playstation Servisi

Playstation tüm dünyayı kasıp kavururken, en çok tercih edilen oyun konsolu haline geldi. Ancak kullanılan Playstation cihazlarının garanti süresi bitince cihaz sahipleri güvenilir Playstation servisi bulmaktan çekinmektedir. Son zamanlarda en çok tercih edilen servis firması Malatya Playstation Servisi ile bu çekincenizden kurtulabilirsiniz. Müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sunarken, ücretsiz arıza tespiti ile müşterilerine her konuda bilgilendirmeyi ücretsiz yapmaktadır. İxir Playstation ile Playstation cihazlarınız emin ellerde olurken eğlenceniz asla yarım kalmaz.

Eğlenceli vakit geçirirken cihazınız arızalandı, hasar aldıktan sonra açılmamaya başladı, mavi ışık sorunu ve daha birçok arızalardan dolayı Playstation eğlenceniz yarım kaldıysa üzülmeyin. Çünkü Malatya Playstation Servisi sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra 2 yıla kadar garanti hizmeti dahi sağlamaktadır. Bu sayede 2 yıl boyunca gönlünüz rahat olurken, uygun fiyatlardan da yararlanabilirsiniz. Playstation servisi konusunda en uzun garanti hizmeti sunan firmamız ile 7 gün 24 saat istediğiniz zaman cihazınızı teslim edebilir, ücretsiz arıza tespitinden yararlanabilirsiniz.

Playstation servisi konusunda güvenilir ve uzman ekibi ile kaliteli hizmet sunan firmamıza dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Sabit hatla aramak isterseniz İstanbul Avrupa’da bulunan ofisimize 0212 278 0270 numaradan ulaşabilirsiniz. Mobil hatlı numaralardan aramak isterseniz 0532 305 6282 numaradan dilediğiniz zaman ulaşabilir, arıza tespitleri, fiyat ve diğer merak ettiğiniz Playstation servisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir