Manisa Playstation Servisi

manisa-playstation-servisi

Manisa Playstation Servisi

Playstation konusunda deneyimli olan Manisa Playstation Servisi, tüm Playstation cihazları konusunda servis hizmeti vermektedir. Türkiye’de yüzbinlerce kişi oyun konsolu kullanırken, en fazla Playstation markasını tercih etmektedir. Kaliteli ve yüksek grafikli oyun hizmeti sunan Playstation, her ne kadar üstün teknoloji ürünü olsa da çok hassas olduğunu hatırlatalım. Sarsıntı, darbe ya da aşırı ısınmadan dolayı zarar görebilen bu cihazların garanti süresi bittiği zaman tamir ettirmek epey maliyetli olabiliyor. Ancak bu konuda endişe etmenize gerek kalmadan İxir Playstation sayesinde uygun fiyata 2 yıla kadar garanti hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Manisa Playstation Servisi ile bütün Playstation cihazlarınızın tüm sorunlarını özenle çözebilir, ücretsiz kargo hizmeti ile güvenli bir şekilde paketleyerek kapınıza kadar gönderebiliriz. Bu ücretsiz hizmetin yanı sıra Playstation cihazların arıza tespitini de ücretsiz bir şekilde yapıyor, gerekli bilgilendirmeleri anında müşterimizle paylaşıyoruz. Bu sayede fiyat ve arıza konusunda bilgilenen müşterimiz dilerse anında müdahale etmemize imkân verirken, 24 saat içerisinde cihazınızı teslim ediyoruz. Playstation servisi konusunda deneyimli ekibimiz sayesinde Playstation cihazınız emin ellerde diyebiliriz.

Playstation servisi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 0212 278 0270 sabit hatlı numaradan ya da 0532 305 6282 numaralı mobil numaramızdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilir, merak ettiğiniz her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Playstation servislerinde sektöründe lider ve en uzun garanti servis hizmeti sunan firmamızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir