Muğla Playstation Servisi

mugla-playstation-servisi

Muğla Playstation Servisi

En çok tercih edilen oyun konsolu Playstation, her ne kadar kaliteli ve güçlü olsa da hassas yapısı ile hasar alması durumunda çabuk arızalanması kullanıcıları bezdirebilmektedir. Playstation servisi birçok PS3 ve PS4 kullanıcıların sıkça tercih ettiği servis garanti kapsamında olurken, garanti bittiğinde ise uçuk rakamlar ile servis hizmeti verenler bulunabiliyor. Bu durum için uygun fiyata yüksek kalite hizmeti veren İxir Playstation, kullanıcılarına Muğla Playstation Servisi ile 7 gün 24 saat deste vermektedir.

Muğla Playstation Servisi sayesinde arıza tespitleri tamamen ücretsiz olurken, hızlı onarım ve kesin çözüm üreten uzman ekip sayesinde eğlenceniz hiç yarım kalmayacak. 2 yıla kadar garanti dahi sunan firmamız Türkiye’nin en uzun garanti hizmeti sunan Playstation servisidir. Bütün Playstation cihazlarını ücretsiz bir şekilde arıza tespiti yapan profesyonel ekiplerimiz, kısa sürede arızayı tespit ettikten sonra gerekli bilgilendirmeleri ve iyileşme sürecini bildirmektedir. Cihazınız emin ellerde bir şekilde tamir olurken, ücretsiz kargo hizmetiyle kapınıza kadar cihazınızı güvenle gönderiyoruz.

Playstation tamiri konusunda sektöründe en uzun garanti süresi imkânı veren, piyasanın en iyisi olan firmamız ile müşteri memnuniyetine önem vererek siz değerli müşterilerimizin cihazlarını özenle koruyor ve tamir ediyoruz. Arızalı her hangi Playstation cihazlarınız için bizi sabit hattan 0(212) 278 0270 ya da mobil numaradan 0(532) 305 6282 arayabilir, ücretsiz bir şekilde arıza tespiti ve kargo imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir