Muş Playstation Servisi

mus-playstation-servisi

Muş Playstation Servisi

Muş Playstation Servisi ile firmamızdan garantili ve kaliteli servis hizmeti alabilirsiniz. Hassas teknoloji ürünü olan Playstation, kullanıcıların karşısına çeşitli arızalarla beraber çıkabilmektedir. Bu durumlarda kullanıcıların yaşadıkları mavi ışık, ekran görüntü arızası, CD soket sorunu ve fan gibi birçok sorunlarla karşılaşabilmektedir. Bu durumda İxir Playstation servisi kullanıcılara kaliteli ve garantili hizmet sağlamaktadır. 6 yıldan fazla tecrübesi ve uzman ekibi ile beraber 7 gün 24 saat Türkiye’nin her noktasına hizmet vermeye devam etmektedir.

Muş Playstation Servisi sayesinde hiçbir Playstation kullanıcısının eğlencesi yarım kalmayacak. Garantili hizmet vermenin yanı sıra 2 yıla kadar garanti sunan Muş Playstation Servisi sayesinde 2 yıl boyunca içiniz rahat olacaktır. Uygun fiyata garanti kapsamı dışında olan tüm cihazlarınıza garanti sağlıyor, PS3 ve PS4 cihazlarınızı özenle bakıp onarıyor. Ayrıca müşterilerine özel arıza tespit hizmetini ücretsiz sunarken, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar güvenli bir şekilde cihazını teslim ediyor. Cihazlarınız uzman ellerde kaliteli ve hızlı onarım görürken, cihazlarınıza özel kırma ve oyun yükleme hizmetini de sağlamaktadır.

Playstation servisi konusunda en uzun garanti hizmeti sunan firmamız Türkiye’nin en çok tercih edilen Playstation tamir servisidir. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak sormak istediklerinizi sorabilir, detaylı bilgilendirme alabilir ve ücretsiz müşteri desteğinden yararlanabilirsiniz. İletişim bilgileri için;

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Elektronik posta: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir