Niğde Playstation Servisi

nigde-playstation-servisi

Niğde Playstation Servisi

Playstation 3 ve 4 cihazları yeni nesil teknoloji ürünler olduğundan dolayı güçlü kasa ve kaliteli görüntü sağlamaktadır. Ancak buna rağmen içeriğindeki materyaller de hassastır. Hassas olmasından dolayı Playstation kullanıcıları satın alırken garanti hizmetinden yararlanırken, garanti bittiğinde ise güvenilir servis bulmakta zorlanabilmektedir. Bu durumda kaliteli ve garantili servis imkânı sunan İxir Playstation, müşterilerine 7 gün 24 saat Türkiye’nin tüm şehrinde hizmet vermektedir.

Niğde Playstation Servisi sayesinde cihazlarınız emin ellerde olurken, arıza tespiti için ücretsiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arıza tespitinden sonra müşterimizi bilgilendiren uzman ekibimiz, müşterinin isteğine göre anında müdahale edip 2 yıla kadar garanti servis hizmetiyle hızlı bir şekilde tamir etmekteyiz. Türkiye’nin en uzun Playstation garanti servisini sunan firmamız, cihazları tamir ettikten sonra cihazı güvenli bir şekilde paketliyor ve ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz. Bu hizmeti Türkiye’de tek Niğde Playstation Servisi olarak biz yaparken, müşterilerimize özenle 7 gün 24 saat hizmet vermekten kaçınmıyoruz.

İxir Playstation servisi için ücretsiz müşteri hizmetlerimize ulaşarak fiyat ve diğer bilgileri detaylı şekilde alabilir, garantili hizmetimizden yararlanarak 2 yıl boyunca içiniz rahat edebilir. Garanti kapsamında olmayan cihazlara dahi garanti sağlarken, kaliteli ve garantili hizmetimizi 81 ilde vermeye devam ediyoruz. Playstation servisi için iletişim bilgilerimizden yararlanarak iletişim kurabilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282 

Elektronik posta: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir