Adana Playstation Tamiri

adana-playstation-tamiri

Adana Playstation Tamiri

Ülkemizin en sevilen ve en çok tercih edilen oyun konsolu markası olan tüm playstation modellerini kaliteli ve garantili bir şekilde tamiri oldukça önemlidir.

İxire playstation tamir  hizmeti sunan firmamız tüm playstation oyun konsolu ve parçalarının tamir hizmetini yapmaktadır Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm playstation modelleri garantili bir şekilde tamir edilmektedir. Ayrıca tamir esnasında kullanılan tüm yedek parçalar birinci sınıf ve orijinaldir.  Bu sayede tamir hizmetimizden sonra konsolunuzu sorunsuz ve yüksek verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uygun Playstation Tamiri Ücretleri

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız fiyat anlamında oldukça uygun tamir ücretleri sunmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm tamir hizmetleri alanında uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Bu sayede modeli ne olursa olsun Playstation konsollarınız en kısa sürede tamir edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Firmamızın bünyesinde sunulan tamir hizmeti garantili bir şekilde sunulmaktadır. Konsolunuzun aynı sebeple yeniden arızalanması durumunda diğer tamir hizmetlerimiz için herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Tüm playstation modellerinin tamiri ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı telefonlarımızdan firmamızla mesai saatlerinde iletişime geçebilir ya da 7 gün 24 saat mesaj atabilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz tüm hizmetleri ve firmamız hakkında tüm bilgilere https://www.ixirplaystation.com/ internet sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir