Afyonkarahisar Playstation Tamiri

afyon-playstation-tamiri

Afyonkarahisar Playstation Tamiri

Ülkemizde Playstation oyun konsollarının aşırı pahalanmasından dolayı bu oyun konsollarının tamir hizmeti ön plana çıkmaktadır.

İxir playstation tamiri  hizmetimiz sayesinde özellikle döviz kuru artışından dolayı oldukça yüksek fiyatlara satılmaya başlanan playstation modelleri yerine eskilerini tamir ederek tıpkı sıfır alınmış gibi sorunsuz bir şekilde oynamanızı sağlamaktadır. Firmamız uzman ve oyun konsolu alanında yetişmiş personel kadrosu ile tüm playstation konsol modellerinin tamirini ve orijinal parça değişimi hizmetini sunmaktadır. Playstation tamir hizmetimiz aynı gün içerisinde yapılarak teslim edilmektedir. Sunduğumuz tamir hizmetinde yaşanacak en küçük sorun ve ya arızanın yenilenmesinde sunduğumuz garanti kapsamında tamir hizmetini ücretsiz bir şekilde aynı kalite ve standartta sunmaktayız.

Güvenilir Playstation Tamiri Hizmetleri

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız sunduğu son derece güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu anlamda cihanız ile ilgili tüm işlemler ve parça değişimleri sizlerin bilgisi ve onayı doğrultusunda olmaktadır. Ayrıca  firmamız tarafından yapılan tüm işlemler sizlere belgeli bir şekilde sunulmaktadır. Konsollarınız eski verim ve oyun kalitesine kavuşacağınıza emin olabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz playstation tamir çeşitleri ve en güncel fiyat politikamız hakkında bilgi sahibi olmak ve randevu almak için bizlere 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz diğer hizmetler ve firmamız hakkında daha detaylı bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizlere https://www.ixirplaystation.com internet sitemiz vasıtası ile de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir