Ağrı Playstation Tamiri

agri-playstation-tamiri

Ağrı Playstation Tamiri

Günümüzde pek çok kişi artan playstation oyun konsolu fiyatlarından dolayı yeni konsol almak yerine eski konsollarını tamir ettirmeyi seçmektedirler.

İxir playstation tamiri  hizmetimiz neticesinde artık verimini yüksek oranda kaybeden playstation konsollarınızı sanki yeni almışçasına konsolunuzu destekleyen oyun çeşitlerini sorunsuz ve kaliteli bir şekilde oynayabilirsiniz. Sunduğu bu hizmette kalite ve orijinallik garantisi sunmaktadır. Sizler için hazırladığımız fiyat politikamız ülkemizin içerisinde bulunduğu koşullara göre son derece uygun seviyelere çekilmiş durumdadır.

Bu sayede herkes arızalı konsolunun rahatlıkla ve güvenilir bir şekilde tamir ettirebilecektir. Sunduğumuz tamir hizmeti hem fiziksel hem de yazılımsa olarak alanında uzman ve konsol tamiri konusunda deneyimli personellerimizce sunulmaktadır.

Tüm Türkiye Genelinde Playstation Tamir Hizmetleri

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız tüm Türkiye geneli için garantisi dolmuş ve garanti kapsamı dışına çıkmış playstation modelleri için yapılmaktadır. Kargo ile yolladığınız tüm konsollarınız tamir işlemi yapıldıktan sonra kargo ile en kısa sürede adresinize gerekli fatura ve belgelerle birlikte yollanmaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun playstation tamir istekleriniz ve güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için firmamız ile 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı iletişim hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Tüm konsol hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve görsellere ulaşmak için ise yapmanız gereken https://www.ixirplaystation.com internet sitemiz girmek ve siteyi detaylı bir şekilde incelemek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir