Aksaray Playstation Servisi

aksaray-playstation-servisi

Aksaray Playstation Servisi

Oyun konsolları arasında en çok oynanan konsol markası Playstation, üretildiği yıldan bu yana büyük gelişme kat etti. Özellikle PS3 ve PS4 için yaptığı güncellemeler ile kullanıcıların beğenisini alan Playstation, bir o kadar bazı durumlarda kullanıcıları üzdü. Playstation cihazları hassas olması sebebiyle en ufak hasar, sarsılma ya da benzeri durumlarda sorun çıkartabiliyor. Mavi ışık, görüntü arızası, Joystick sorunları, CD giriş ve çıkış sorunu gibi daha birçok arızalar meydana gelebilmektedir. Bu sorunlarla karşılaşan kullanıcılar İxir Playstation ile 2 yıl kadar garanti servis hizmetinden yararlanabilmektedir.

Aksaray Playstation Servisi ile gerçekleştirebileceğiniz PS3 ve PS4 tamirleri sayesinde eğlenceniz yarım kalmayacak, eskisinden daha iyi bir şekilde cihazlarınızı teslim alabileceksiniz. Playstation servisi konusunda fiyatlar arızanın durumuna göre değişirken, bu konuda bilgi almak ve arıza tespiti yaptırmak tamamen ücretsizdir. Türkiye’de en uzun süreli Playstation garanti servis hizmeti veren firmamız sayesinde cihazlarınız 2 yıla kadar güvende ve garantide kalarak kullanabileceksiniz. Uzman ekibimiz sayesinde 6 yıldan fazla bu hizmeti en iyi şekilde veriyor, bütün illere Playstation servisi konusunda destek sunuyoruz.

Aksaray Playstation Servisi sayesinde ayrıca ücretsiz kargo hizmeti ile adresinize kadar güvenli ve ücretsiz bir şekilde teslim alıyorsunuz. Türkiye’nin en iyisi olarak 6 yıldan fazladır verdiğimiz hizmette tüm müşterilerimiz memnun kalırken, bizlere 7 gün 24 saat irtibat bilgilerimizden ulaşabilir ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir