Ankara Playstation Tamiri

ankara-playstation-tamiri

Ankara Playstation Tamiri

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de en popüler oyun konsolu markalarından olan tüm playstation modellerinin tamiri firmamıza yapılmaktadır.

İxir playstation tamiri  hizmeti ile uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız eski ya da yeni tüm playstation modellerinin tamir hizmetini sunmaktadır. Firmamız tarafından sunulan tamir hizmeti belgeli bir şekilde garanti kapsamında sunulmaktadır. Ayrıca Tamirat esnasında kullanılan tüm parça değişimleri birinci sınıf ürünlerle ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.  Firmamız tamir hizmetinden sonra konsolunuzun kaliteli ve eskisi kadar verimli bir şekilde çalışacağının garantisini de sunmaktadır. Oluşacak tüm sorunlarda garanti devreye girerek tekrar ücretsiz tamir hizmetinden yararlanılmaktadır.

En İdeal Playstation Tamir Olanakları

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız ülkemizin ekonomisine ve vatandaşlarımıza olan güvenimizi göstermek amacıyla en uygun seviyelere çekilmiş durumdadır. Bünyesinde istihdam edilen tüm personellerimiz alanında uzman ve kaliteli çalışanlardan oluşturulmaktadır. Kalitemizi personel ve donanım kalitemize borçluyuz. Firmamız sunduğu hizmetin kalitesine ve niteliğine o kadar çok güvenmektedir ki en uzun süreli tamir garantisi sunmaktadır. Bu sayede belirli bir süreye kadar aynı konsol arızasının tekrar etmesi durumunda bu kez firmamız tüm hizmetleri ücretsiz bir şekilde yapacaktır

Ülkemizde satışı yapılan playstation modellerinin tamir durumları ve uygun fiyatlarımız hakkında en güncel bilgileri almak için bizimle 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçebilir ya da mesaj ile geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.  Firmamızın resmi internet sitesi olan https://www.ixirplaystation.com internet sitesine girerek de her türlü bilgi ve görsele de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir