Antalya Playstation Servisi

antalya-playstation-servisi

Antalya Playstation servisi hizmetimiz sayesinde tüm playstation cihazlarınızın problemleri güvenli bir şekilde 7 gün 24 saat çözülmektedir. Oyun konsollarınız için kalite odaklı ve son teknolojileri kullanan İxir Playstation, müşteri memnuniyetini esas alan bir prensip ile hizmet vermektedir. Firmadan detaylı bilgi sahibi olmak veya servis bilgisi almak için https://ixirplaystation.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Firmamız tarafından yapılan Playstation servisi işlemlerinde her zaman orijinal parçalar kullanılmakta ve garantili hizmet verilmektedir. Dünya standartlarına uygun son teknolojilerle ilerleyen firma, oyun severler için ekseriyetle tercih edilmekte ve tamir, bakım, onarım gibi işlemleri kısa süre içerisinde çözülmektedir. Oyun konsolunuz elimize ulaştığı andan itibaren hızlı bir şekilde onarımları yapılıp ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderimi yapılacaktır. Hız ve kalite anlamında en iyi hizmet verdiğimizi iddia ediyoruz. Sizde vakit kaybetmeden bizlere ulaşın ve oyunlarınızın konforunun devamlılığını sağlayın.


Playstation servisi sunan firmamız ile 0532 305 6282 veya 0212 278 0270 numaralı telefonlardan irtibata geçebilir, oyun keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir