Antalya Playstation Tamiri

antalya-playstation-tamiri

Antalya Playstation Tamiri

Son dönemde artan konsol fiyatlarından dolayı en mantıklı ve en az maliyetli seçenek bozulan playstation oyun konsollarının tamir ettirilmesi olmaktadır.

İxire playstation tamir  hizmetimiz ile birlikte oluşun tüm playstation oyun konsolu sorunları ivedilikle ve uygun fiyat politikası ile çözülerek oyun severlerin üzülmesi engellenmiş olmaktadır. Firmamız en küçük arızalardan başlayarak en komplike arızalara kadar her türlü konsol arızasını çözecek hem personel hem de donanım kalitesine fazlasıyla sahip durumdadır. Sunduğumuz uygun fiyatlar sayesinde zaten artan fiyatlardan olumsuz etkileyen vatandaşlarımızın daha rahat bir nefes alması amaçlanmaktadır.  Firmamız bünyesinde garanti kapsamı dışına çıktıktan sonra yapılan tamiratlar için firmamız kendi garantisini uygulamaktadır.

En Hızlı Playstation Tamir Hizmeti

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız için hızlı hizmet en önemli prensiplerden biridir. Çünkü ülkemizde özellikle tamire gönderilen elektronik cihazlar 15 güne kadar olan süreçlerde geri yollanmaktadır. Firmamız bu anlamda Türkiye’nin  neresinde olursa olsun kargo ile gelen tüm konsolları en kısa sürede tamir ederek tamir edildiği gün içerisinde hızlı kargo ile sahiplerine geri yollamaktadır.

Firmamız bünyesinde tamir, bakım ve onarımı yapılan tüm playstation modelleri ve bunların fiyatları hakkında en net bilgiye erişebilmek için 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmamızın oyun konsolları ile ilgili sunduğu tüm hizmetlerden haberdar olmak ve firma hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için https://www.ixirplaystation.com internet sitemize girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir