Ardahan Playstation Servisi

ardahan-playstation-servisi

Ardahan Playstation Servisi

Dünyanın en fazla oyun konsol tüketimi Playstation olurken, görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra oyunların bilgisayar ortamlardan daha heyecanlı olduğunu söyleyebiliriz. Hassas ve en kaliteli teknolojilerden üretilen Playstation, bir o kadar içerisi narindir. Her hangi sarsılma ya da darbede zarar görebilen bu ürünlerin özellikle görüntü arızası vermesi bu yüzden olabiliyor. Mavi ışık, CD giriş yeri sorunu, Joystick sorunu ve daha onlarca farklı arızalar meydana gelebilmektedir. Ancak endişelenmenize gerek yok. Türkiye’nin en iyi Playstation servisi şirketi olan İxir Playstation size bu konuda uygun fiyata kaliteli hizmet verecektir.

Ardahan Playstation Servisi ile arıza tespitini ücretsiz yapan firmamız, Playstation onarımlarının ardından ücretsiz bir şekilde adresinize kargo yapmaktadır. Bu ücretsiz kargo hizmetini Türkiye’nin tüm illerine sunan firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren, 2 yıla kadar garanti sağlayan tek firmadır diyebiliriz. Türkiye’nin en uzun garanti hizmetini veren firmamız 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet verirken PS3 ve PS4 cihazlarınızın tüm arızasına yardımcı olmaktadır.

Playstation servisi olarak uygun fiyata yüksek kalite hiç böyle görmediniz. Müşteri hizmetlerimize istediğiniz irtibat bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Fiyat ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirken, merak ettiğiniz PS3 ve PS4 bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Mobil 0(532) 305 6282 numara, sabit İstanbul Avrupa yakası ofisimizin 0(212) 278 0270 numarası ve mail info@ixirplaystation.com adresimiz ile istediğiniz zaman irtibat kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir