Artvin Playstation Servisi

artvin-playstation-servisi

Playstation servisi ile oyun cihazlarınızı çöpe atıp yenisini almak yerine eski konforuna ulaştırabilecek harika bir imkan sağlıyoruz. Çok daha uygun maliyetli olan bu uygulama ile cihazlarınızda problemler tespit edilip bir an önce bakım, onarım ve tamir işlemleri özenle yapılmaktadır. Profesyonel ellerle konsollarınızdaki arızaları çözüme ulaştırıp güveninizi sağlamak firmamızın önemli bir prensibidir. Müşteri memnuniyetini esas alan firma ile ilgili bilgi sahibi olmak için https://ixirplaystation.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Firmamız sektörde en iyi imkanlara sahip olarak en gelişmiş teknolojilerle ülkemizin bir çok noktasına 7 gün 24 saat Playstation servisi imkanı vermektedir. Cihazlarınızda gerek yazılım kaynaklı gerek kullanım kaynaklı tüm problemleriniz için uygun bir onarım yöntemi belirliyoruz.

Sorununuzu bildirmeniz ve bizlere ulaşmanız oyun konforunuza yeniden ulaşmanızı sağlayacaktır. Hizmet almak istediğiniz konuyla ilgili 0532 305 6282 veya 0212 278 0270 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşıp garantili ve doğru bir şekilde tamir işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir