Balıkesir Playstation Servisi

balikesir-playstation-servisi

Playstation servisi ile PS3 ve PS4 cihazlarınızın teknik destekleriyle birebir ilgilenen firmamız sorunlarınız için en iyi sonucu sağlamayı hedefler. Teknik hizmetimiz sayesinde tüm oyun cihazlarınızın arızaları özenli ve titiz bir şekilde çözülmektedir.

Oyun konsollarınız için kalite odaklı ve ileri teknolojileri kullanan İxir Playstation, müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve servis talebinde bulunmak için https://ixirplaystation.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Firmamız tarafından yapılan 7 gün 24 saat Playstation servisi işlemleri için her zaman orijinal parçalar kullanılmakta ve garantili hizmet sağlanılmaktadır. Dünya standartlarını takip edip son teknolojilerle ilerleyen firma, oyun severler için sıklıkla tercih edilmekte ve bakım, tamir, onarım gibi sorunları kısa süre içerisinde çözülmektedir. Oyun konsolunuz elimize ulaştığı andan itibaren seri olarak onarımları yapılıp ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderimi yapılacaktır. Hız ve kalite anlamında en iyi hizmet verdiğimizi sizlere garanti ediyoruz. Vakit kaybetmeden bizlere ulaşıp, Playstation konforunuzun devamlılığını sağlayarak oyun keyfinizi kaçırmayın.

Playstation servisi sunan firmamız ile 0532 305 6282 veya 0212 278 0270 numaralı telefonlardan irtibata geçebilir, oyun keyfinize taviz vermeden aynı yerden devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir