Bartın Playstation Servisi

bartin-playstation-servisi

Bartın Playstation Servisi

Yeni teknoloji ürünlerden üretilen Playstation, hassas olması sebebiyle bazı nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Özellikle ince yapılı olan PS cihazlarında sarsılma ya da hasar alma gibi durumlarda içerisinde bulunan parçaları yerinden çıkabilir ya da zarar görebilir. Bartın Playstation Servisi, müşterilerinin yaşadığı görüntü sorunu, mavi ışık hatası, CD bölümü, fan ve daha birçok yaşanılan arızalarda kaliteli ve garantili hizmet vermektedir.

Playstation servisi için İxir Playstation Türkiye’de en uzun servis garantisi sunarken, en iyi Playstation servis hizmeti sunan firma diyebiliriz. Müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız uygun fiyata yüksek kalite hizmeti sunmaktadır. Bu konuda 6 yıldan fazla deneyimli ekibiyle hizmet veren firmamız PS3 ve PS4 cihazlarında kırma, Joystick tamiri ve oyun yükleme gibi hizmetleri de verdiğini hatırlatalım. Bartın Playstation Servisi, tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmeti sayesinde müşterilerinin adreslerine güvenli ve ücretsiz cihazlarını göndermektedir. Bununla beraber arızalı olan cihazların ne tür arızası olduğunu bilmiyorsanız ücretsiz arıza tespit hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bartın Playstation Servisi Türkiye’nin en iyi hizmetini sunarken, 7 gün 24 saat müşteri destek hizmeti ile iletişim kurarak istediğiniz konuda detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. Fiyat ve bilmek istediğiniz konular hakkında müşteri hizmetlerimizi mobil numara, sabit numara ve mail adreslerimizden arayarak ulaşabilirsiniz. İtina ve özenle müşterilerimize her daim hizmet vermekteyiz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir