Batman Playstation Servisi

batman-playstation-servisi

Batman Playstation Servisi

Playstation servisi, kullanıcılara PS3 ve PS4 cihazlarında tüm arızaları gidermek ve onarmak için hizmet vermektedir. Bu konuda İxir Playstation firmamız ile 6 yıldan beri profesyonel ekibimizle müşterilerimize 7 gün 24 saat Türkiye’nin tüm bölgesinde hizmet vermekteyiz. Bu konuda 2 yıla kadar garanti servis hizmetimiz bulunurken, kaliteli bir şekilde sunduğumuz hizmette cihazlarınız tamamen emin ellerde olduğundan şüpheniz olmasın. Batman Playstation Servisi sayesinde cihazlarınız kısa sürede kaliteli hizmet ve uygun fiyata firmamız tarafından sunulmaktadır.

Batman Playstation Servisi, arıza tespitlerini tamamen ücretsiz yaparken arızası olan cihazlarınızın nesi var, nesi yok detaylı şekilde bilgilendirilip onarılmaktadır. Playstation servisi olarak onaramadığımız PS3 ve PS4 cihazları kalmazken, siz değerli müşterilerimizin de cihazlarını itina ve özenle onaracağımızı bilmenizi isteriz. Türkiye’nin bir numaralı Playstation servisi olan firmamız ayrıca en uzun servis garantisi sunan firmadır. 6 yıldan bu yana müşterilerimizin neden bizi seçtiğini kalitemiz ve uygun fiyatımızdan daha iyi anlayacaksınız.

İxir Playstation servisi sayesinde eğlenceniz yarım kalmayacak. Kaliteli hizmetimizden yararlanmak, fiyat ve diğer bilgilerden detaylı şekilde öğrenmek isterseniz müşteri destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize 7 gün 24 saat istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İsterseniz mobil hattımızdan, isterseniz sabit hattımızdan, isterseniz de mail adresimizden bizlerle dilediğiniz zaman irtibat kurabilir, merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir